تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / محلول ضدعفونی / ارائه محلول ضد عفونی دست ۲۰ لیتری بیمارستانی

ارائه محلول ضد عفونی دست ۲۰ لیتری بیمارستانی

انواع محصول ضدعفونی دست جایگزین مناسبی برای صابون ها هستند که قابلیت حمل آسان و استفاده در مکان های مختلف را دارند. این روزها با توجه به شیوع بیماری کورونا و توصیه بر رعایت هر چه بیشتر بهداشت فردی و اجتماعی، بکارگیری این محلول بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. در این مقاله قصد داریم به ارائه و بررسی محلول ضد عفونی ۲۰ لیتری بیمارستانی و ترکیبات آن بپردازیم.

ارائه محلول ضد عفونی دست 20 لیتری بیمارستانی

ترکیبات محلول ضد عفونی دست

ترکیبات محلول ضد عفونی دست محصولات ضد عفونی کننده دست اغلب به شکل فوم، ژل های بهداشتی و محلول مایع تولید و به بازار عرضه می شوند. ترکیبات تمامی این محصولات تقریباً یکسان و با هدف از بین بردن میکروب های سطحی دست مورد استفاده قرار می گیرند. در این بین نوع محلول های مایع قابلیت کاربردی بیشتری دارند که شاید مهمترین علت آنها اسپری شدن بر روی دست و جذب سریع و فوری نسبت به انواع فوم یا ژل ها است.
در مکان های عمومی به ویژه بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده از محلول های ضد عفونی بیش از هر مکان دیگری اهمیت دارد. این محصولات با هدف از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا روی پوست دست بکار برده می شوند. اتانول ۹۶ درصد، گلیسیرین، پروپیلن گلایکول، زایلیتول، سدیم بنزوات و آب دیونیزه برخی از ترکیبات شیمیایی این محصولات هستند. استفاده از عصاره چای سبز، آلوئه ورا و عصاره فلفل با هدف تامین رطوبت دست نیز در انواع مختلف برندهای تولید به چشم می خورد. برخی از مهمترین ویژگی های انواع محلول ضد عفونی کننده بیمارستانی عبارت است از:

  • اثرات ضد میکروبی پایدار بر روی فلور نرمال پوست
  • موثر بر روی طیف وسیعی از باکتری ها و قارچ ها
  • جلوگیری از خشکی بیش از حد پوست به علت شستن زیاد
  • حاوی مواد نرم کننده و مرطوب کننده پوست

قیمت روزمحلول ضد عفونی ۲۰ لیتری

قیمت روزمحلول ضد عفونی 20 لیتری با توجه به مصرف مداوم و روزانه محلول های ضد عفونی کننده توسط کادر درمان و پرسنل بیمارستان در طول روز، تهیه و خرید این محصولات با ظرفیت های چند لیتری و بزرگ بهترین راهکار جهت صرفه جویی در هزینه ها است.
انواع محلول ۲۰ لیتری با برندهای معتبر داخلی یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور به شمار می آیند. قیمت محلول ضد عفونی کننده تحت تاثیر ترکیبات اولیه و اصلی آن می تواند متغیر باشد. همچنین برخی مدل های تولیدی که به صورت حرفه ای برای ضد عفونی سطوح و لوازم پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند، قیمت و نرخ فروش گرانتری دارند. توجه کنید که قیمت روز این محصولات با توجه نوسانات بازار و نرخ مواد اولیه تولیدی همواره با افزایش جزئی همراه است.

[بازدید کننده گرامی جهت سفارش و خرید انواع دستگاه الکترونیکی ارتباط بگیرید.].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان (هوشن)
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش محلول ضد عفونی الکلی

محلول های ضدعفونی که بر پایه الکل ساخته می شوند از قدرت میکروب‌ زدایی و پاک‌ کنندگی بالایی برخوردار هستند و دارای کاربرد های بسیار زیادی می‌ باشند، مرکز پخش محل

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان