تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / جی پی اس خودرو / بهترین ردیاب خودرو | تولید جی پی اس ماشین هوشمند

بهترین ردیاب خودرو | تولید جی پی اس ماشین هوشمند

بهترین ردیاب خودرو و بهترین جی پی اس ضد سرقت ماشین که هم ارزانترین ردیاب خودرو باشد و هم بهترین جی پی اس خودرو ایران باشد. با چه امکانات جی پی اس خودرو بهترین ردیاب ماشین می تواند باشد. وظیفه اصلی ردیاب خودرو ضد سرقت نمودن ماشین و وسیله نقلیه است . و موضوع ردیابی خودرو پس از سرقت قبل استفاده و اهمیت می یابد.
جی پی اس هوشمند نیکان این مزیت اصلی را داد و با بررسی دقیق نقاط ضعف خودرو و شرایط سرقت خودرو بررسی و متناسب با ان اقدام به تولید جی پی اس ردیاب هوشمند نموده است .

ارزانترین ردیاب خودرو

ارزانترین ردیاب خودرو

بهترین ردیاب خودرو لزوما ارزانترین ردیاب خودرو نیست . بهترین ردیاب باید قابلیت حفاظت از ماشین و وسیله نقلیه شما داشته باشد . قابلیتی که اگر بنا بر قیمت خودرو های فعلی در بازار خرید و فروش انواع ماشین محاسبه شود رقمی کمتر از ۱% ارزش متوسط خودروهایم موجود در جامعه خواهد بود.
اخیرا جی پی اس های چینی در فروشگاه ها لوازم صوتی و تصویری و در دزد گیر فروشی های سراسر کشور از برندهای مختلف و با انواع قیمت وجود دارد.در ظاهر قابلیت های متعددی برای این ردیاب ها و جی پی اس ماشین تعریف شده و عنوان می شود که قابلیت همه موارد مذکور را دارد.
متاسفانه جی پی اس چینی همانند انواع خودروهای چینی با ظاهری کاملا شیک و آپشن های متفاوت نظر مشتری را جلب می کند ولی شما بهتری از من می دانید عملکرد خودروهای چینی به لحاظ فنی قابل مقایسه با خودروساز های هم رده خودشان نیز نیستند.
تذکر مهم بعنوان سازنده جی پی اس و ردیاب خودرو ایرانی ، فقط انتخاب جی پی اس و ردیاب خودرو ایرانی خریداری نمایید .

نصب جی پی اس خودرو

نصب جی پی اس خودرو

اهمیت نصب جی پی اس خودرو صرفا نصب جی پی اس ماشین و یا نصب یک ردیاب روی خودرو نیست . بلکه اهمیت نصب جی پی اس در شیوه صحیح مخفی کردن جی پی اس ماشین در موقعیتی از خودرو است که هم بتواند عملکرد و ظایف این دستگاه هوشمند ضد سرقت به درستی انجام شود و هم از دسترس سارقان حرفه ای خودرو درو باشد و سارق نتواند به سهولت به جی پی اس خودرو دسترسی داشته باشد.
بهترین ردیاب خودرو ضد سرقت باید نصب جی پی اس توسط یک حرفه ای و برق کار ماهر خودرو انجام شود .این کار باعث می شود که از آسیب رساند به سایر قطعات برقی و دسته سیم های خودرو جلوگیری گردد که خود در صورت ایجاد اتصال موجب آتش سوزی و حریق خودرو خواهد شد.
از همه مهمتر عدم امکان کشف ردیاب می باشد. می بایست مطلع باشید که سارق خودرو نیز از نحوه عملکرد دستگاه ضد سرقت خودرو تا حدودی آگاهی دارد و این آگاهی سارق هوشمندی نصاب ردیاب را به جهت استتار کامل در هنگام نصب و دقت زیاد در پی خواهد داشت.

 امکانات جی پی اس خودرو بهترین ردیاب خودرو

امکانات جی پی اس خودرو بهترین ردیاب خودرو

بهترین ردیاب خودرو چه مزایا و امکاناتی باید داشته باشد تا خریدار بهترین ردیاب ماشین و جی پی اس ماشین بتواند با آسودگی خاطر در شهر تردد کند و در محله های شلوغ خودرو را پارک و به فالیت های روز مره خود با آسودگی رسیدگی نماید.
بهترین ردیاب خودرو باید بتواند سارق را از تفکر در خصوص سرقت خودرویی که جی پی اس هوشمند دارد منصرف نماید. کمتری قابلیت بهترین ردیاب خودرو گرفتن زمان از سارق خودرو و وسیله نقلیه جه جلوگیری از سرقت خودرو و یا راه اندازی ماشین است.

امکانات جی پی اس یا ردیاب ماشین

امکانات جی پی اس یا ردیاب ماشین

  • بعد از نصب جی پی اس خودرو ضد سرقت شده باشد.
  • با باز شدن هر درب خودرو آژیر کشیده و سروصدا ایجاد نماید.
  • با باز شدن غیر مجاز درب خودرو ، در موبایل صاحب خودرو آلارم آزیر سرقت نواخته شود.
  • امکان مشاهده انلاین موقعیت خودرو روی گوشی را به مالک خودرو بدهد.
  • امکان مشاهده موقعیت خودرو را در صورت عدم دسترسی به اینترنت به مالک بدهد.
  • قابلیت خاموش نمودن خودرو را از هر فاصله ای برای مالک خودرو فراهم نماید.
  • در صورت برداشته شدن باتری خودرو قادر به ارسال موقعیت خودرو داشته باشد.
  • گارانتی بدون قید و شرط برای کالا و خدمات داشته باشد.
  • حتما برنامه نویسی آن در ایران انجام شده باشد.
جی پی اس ردیاب ای هوشمند ساز
[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جی پی اس خارجی کامیون

قیمت جی پی اس کامیون به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و مهمترین مورد کیفیت این محصول می باشد. از موارد دیگر می توان به برند و شرکت تولید کننده، نوع،  روش خری

بازرگانی نیکان