تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / توزیع انواع دستگاه ضد عفونی دست درجه یک

توزیع انواع دستگاه ضد عفونی دست درجه یک

به دلیل شیوع کرونا رعایت بهداشت بیشتر از قبل به خانواده ها تاکید می شود و یکی از اصلی ترین اصول عدم ابتلا به این ویروس استفاده از ضدعفونی کننده می باشد.

دستگاه ضد عفونی کننده از جمله تجهیزاتی است که به شما کمک می کند تا دست های خود را به راحتی و به طور کامل ضدعفونی و تمیز کنید.

امروزه به دلیل افزایش تقاضا برای خرید این محصول بر میزان توزیع انواع دستگاه ضد عفونی دست درجه یک هم افزوده شده است.

توزیع انواع دستگاه ضد عفونی دست درجه یک

معرفی انواع ضد عفونی کننده دست

معرفی انواع ضد عفونی کننده دست اگر بخواهیم به معرفی انواع ضد عفونی کننده دست بپردازیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. محلول های ضد عفونی کننده ی الکلی که دارای نرم کننده هستند و هیچ حساسیت و مشکل خشکی برای پوست دست های شما به وجود نمی آورند و به طور کاملا تمیز و بهداشتی قسمت های مختلف پوست دست را پاک و ضد عفونی می کنند. بعد از استفاده از این ماده دیگر نیازی به شستن دست هایتان با آب ندارید زیرا محلولی است که تمام ویروس ها، باکتری ها و قارچ های مختلف را به راحتی از بین می برد و برای همه ی مدل های پوست مناسب می باشد.
  2. ژل های ضد عفونی کننده که دارای رایحه های مختلفی هستند و معمولا اثرگذاری بسیار بالایی در برطرف کردن آلودگی های دست دارند و نحوه ی استفاده از آن ها هم به این شکل می باشد که مقداری از ژل را در کف دستان خود باید بریزید و بعد با هم بمالید تا به تمام قسمت های پوستتان برسد و کلیه ی میکروب ها و باکتری ها را از بین ببرد.
  3. پد های آغشته به الکل و مواد ضد عفونی کننده که معمولا در بسته بندی های کوچک و بزرگ تولید می شوند و در هر زمان و مکانی می توانید با باز کردن پلمپشان از آن ها استفاده کنید زیرا قدرت پاک کنندگی خوبی دارند.
  4. اسپری های ضد عفونی که شامل ۷۰ تا ۸۰ درصد الکل هایی مانند اتانول هستند و درصد پاک کنندگی و تمیزی بالایی دارند.

ساخت گیت ضد عفونی دست و لباس

ساخت گیت ضد عفونی دست و لباس به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور های مختلف همه ی دولت ها به دنبال راه حلی برای رفع و کاهش ابتلا افراد به این ویروس می باشند و یکی از راه های مقابله با این بیماری می تواند ساخت گیت ضد عفونی دست و لباس باشد که در فروشگاه ها، اداره جات، خانه ها و تمام مکان های عمومی و خصوصی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

ساخت گیت ضد عفونی کننده در کشور ایران نیز انجام می شود و شما می توانید برای تهیه و خرید این محصول به این فروشگاه اینترنتی ما مراجعه و به طور مستقیم و با کیفیت عالی آن را خریداری کنید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان