تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / توزیع انواع محلول ضد عفونی الکل اصل

توزیع انواع محلول ضد عفونی الکل اصل

الکل یکی از قدیمی ترین مواد ضدعفونی کننده می باشد که هنوز هم به عنوان موثر ترین آنها نقش موثری در از بین بردن عوامل بیماریزای ‌میکروبی و باکتریایی و حتی ویروسی دارد. توزیع انواع محلول ضد عفونی الکل اصل با کیفیت عالی و قیمت مناسب در حال انجام است. آیا شما با خصوصیات مواد ضدعفونی کننده حاوی الکل آشنایی دارید و می دانید چگونه می توان با توزیع کننده این محصول ارتباط برقرار کرد؟توزیع انواع محلول ضد عفونی الکل اصل

خصوصیات موتد ضدعفونی کننده حاوی الکل

خصوصیات موتد ضدعفونی کننده حاوی الکل

یکی از بهترین محلول های ضدعفونی کننده محلول های حاوی الکل می باشند. این محلول ها حاوی ترکیب اتیل الکل یا ایزوپروپیل الکل می باشند و برای اثربخشی باید حداقل حاوی ۶۰ درصد یا مقدار بیشتری از این ترکیبات باشند تا بتوانند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرند.

از خصوصیات انواع ضدعفونی کننده الکلی داشتن ترکیبات مرطوب کننده و آبرسان می‌باشد تا بتوانند از خشک شدن پوست جلوگیری کنند.

این محلول های حاوی الکل باعث تخریب غشا باکتری ها شده و به این ترتیب آنها  را از بین می‌برند. محلول های ضدعفونی کننده حاوی الکل در گستره وسیعی از مخمرها، کپک ها، ویروس ها و باکتری ها دارای اثر کشندگی بسیار سریعی می ‌باشند.

از خصوصیات دیگر این محلول ها امکان رقیق سازی آنها با آب می باشد و باعث ایجاد خوردگی در انواع سطوح از جمله پارچه، لاستیک، فلز و پلاستیک نمی گردند.

این محلول ها باعث ایجاد حساسیت پوستی نمی شوند و سازگاری بسیار بالایی با محیط زیست دارند و در طبیعت جذب می شوند. همچنین یکی از خصوصیات بسیار بارز ضد عفونی کننده های الکلی عدم ایجاد مقاومت در سویه های مختلف طی استفاده طولانی مدت از این محلول ها می باشد و از گذشته تا کنون قدرت کشندگی خود را حفظ کرده اند.

قیمت روز محلول ضد عفونی کننده حاوی الکل

قیمت روز محلول ضد عفونی کننده حاوی الکل

مراکز عرضه انواع کالاهای پزشکی، داروخانه ها، فروشگاه های عرضه کننده انواع محصولات شوینده و ضد عفونی کننده و همچنین کسانی که به صادرات این محصولات به کشورهای دیگر مشغول هستند می توانند از محلول ضد عفونی کننده حاوی الکل برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند.

برای اطلاع از قیمت روز و خرید ضد عفونی کننده الکلی می توانید با توزیع کننده این محصول تماس برقرار نموده و سفارش خود را اعلام نمایید. 

سفارشات خریداران در اسرع وقت به آدرس اعلام شده توسط آنها حین سفارش کالا ارسال خواهد شد.

ما از نظر ارسال سفارشات به هر نقطه از ایران محدودیت نداریم و به کسانی که این محصول را در مقدار بالا سفارش می‌دهند با قیمت ارزان تری آن را ارائه خواهیم کرد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Drip irrigation control device Warranty 36 months

دستگاه کنترل آبیاری قطره ای ضمانت ۳۶ ماه | کنترلر آبیاری قطره ای

دستگاه کنترل آبیاری قطره ای ضمانت 36 ماه و دستگاه آبیاری اتوماتیک باغ و لیست قیمت تایمر آبیاری قطره ای و یا تایمر آبیاری ارزان و قیمت هرمتر آبیاری قطره ای و لیست تجهیزات آبیاری قطره ای و قیمت دستگاه آبیاری اتوماتیک گلدان و بهترین تایمر آبیار دیجی کالا وبهترین تایمر هوشمند الکترونیک نیکان و دستگاه آبیاری اتوماتیک ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان