تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / توزیع انواع محلول ضد عفونی الکل اصل

توزیع انواع محلول ضد عفونی الکل اصل

الکل یکی از قدیمی ترین مواد ضدعفونی کننده می باشد که هنوز هم به عنوان موثر ترین آنها نقش موثری در از بین بردن عوامل بیماریزای ‌میکروبی و باکتریایی و حتی ویروسی دارد. توزیع انواع محلول ضد عفونی الکل اصل با کیفیت عالی و قیمت مناسب در حال انجام است. آیا شما با خصوصیات مواد ضدعفونی کننده حاوی الکل آشنایی دارید و می دانید چگونه می توان با توزیع کننده این محصول ارتباط برقرار کرد؟توزیع انواع محلول ضد عفونی الکل اصل

خصوصیات موتد ضدعفونی کننده حاوی الکل

خصوصیات موتد ضدعفونی کننده حاوی الکل

یکی از بهترین محلول های ضدعفونی کننده محلول های حاوی الکل می باشند. این محلول ها حاوی ترکیب اتیل الکل یا ایزوپروپیل الکل می باشند و برای اثربخشی باید حداقل حاوی ۶۰ درصد یا مقدار بیشتری از این ترکیبات باشند تا بتوانند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرند.

از خصوصیات انواع ضدعفونی کننده الکلی داشتن ترکیبات مرطوب کننده و آبرسان می‌باشد تا بتوانند از خشک شدن پوست جلوگیری کنند.

این محلول های حاوی الکل باعث تخریب غشا باکتری ها شده و به این ترتیب آنها  را از بین می‌برند. محلول های ضدعفونی کننده حاوی الکل در گستره وسیعی از مخمرها، کپک ها، ویروس ها و باکتری ها دارای اثر کشندگی بسیار سریعی می ‌باشند.

از خصوصیات دیگر این محلول ها امکان رقیق سازی آنها با آب می باشد و باعث ایجاد خوردگی در انواع سطوح از جمله پارچه، لاستیک، فلز و پلاستیک نمی گردند.

این محلول ها باعث ایجاد حساسیت پوستی نمی شوند و سازگاری بسیار بالایی با محیط زیست دارند و در طبیعت جذب می شوند. همچنین یکی از خصوصیات بسیار بارز ضد عفونی کننده های الکلی عدم ایجاد مقاومت در سویه های مختلف طی استفاده طولانی مدت از این محلول ها می باشد و از گذشته تا کنون قدرت کشندگی خود را حفظ کرده اند.

قیمت روز محلول ضد عفونی کننده حاوی الکل

قیمت روز محلول ضد عفونی کننده حاوی الکل

مراکز عرضه انواع کالاهای پزشکی، داروخانه ها، فروشگاه های عرضه کننده انواع محصولات شوینده و ضد عفونی کننده و همچنین کسانی که به صادرات این محصولات به کشورهای دیگر مشغول هستند می توانند از محلول ضد عفونی کننده حاوی الکل برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند.

برای اطلاع از قیمت روز و خرید ضد عفونی کننده الکلی می توانید با توزیع کننده این محصول تماس برقرار نموده و سفارش خود را اعلام نمایید. 

سفارشات خریداران در اسرع وقت به آدرس اعلام شده توسط آنها حین سفارش کالا ارسال خواهد شد.

ما از نظر ارسال سفارشات به هر نقطه از ایران محدودیت نداریم و به کسانی که این محصول را در مقدار بالا سفارش می‌دهند با قیمت ارزان تری آن را ارائه خواهیم کرد.

[بازدید کننده گرامی جهت سفارش و خرید انواع دستگاه الکترونیکی ارتباط بگیرید.].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان (هوشن)
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Bms smart building smart building system price 267

هوشمند سازی bms قیمت سیستم هوشمند ساختمان ۲۶۷

هوشمند سازی bms اصلاحی که صنعت ساختمان را با نیاز روز و رفاهی که لایق …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان