تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / محلول ضدعفونی / محلول ضد عفونی الکل / تولید انواع محلول ضد عفونی الکلی

تولید انواع محلول ضد عفونی الکلی

تولید انواع محلول ضد عفونی الکی را شرکت های متعددی امروزه انجام می دهند. ولی بهترین کسانی که در این حوزه فعالیت دارند، از بهترین مواد اولیه استفاده می نمایند و در همین حال، سعی می کنند تا به خوبی ترکیبات را در نظر بگیرند. باید توضیح داد که در میان انواع ضد عفونی کننده نوع الکی قدرت بیشتری در از بین بردن میکروب و ویروس ها دارد و به همین علت از آن به شکل وافری استفاده می نمایند.تولید انواع محلول ضد عفونی الکلی

میزان پاک کنندگی محلول ضد عفونی الکلی

میزان پاک کنندگی محلول ضد عفونی الکلی در خصوص میزان پاک کنندگی محلول ضد عفونی الکلی باید گفت که این بستگی به درصد الکل استفاده شده در آن دارد. بیشتر پزشکان توصیه می کنند که حتماً محصولاتی را تهیه کنید که از ۷۰ درصد اتانول تولید شده باشد. این بهترین محلول جهت از بین بردن میکروب های دست است.

بی تردید مسئله چگونگی استفاده نیز مطرح بحث است که باید به خوبی محلول را به همه نقاط پخش کنید تا به این شکل بهتر مایع دست شما را تمیز کند. روی هم رفته، این نوع از محصولات بیشتر به شکل اسپری ارائه می گردند که در بسته بندی های خاص کوچک و بزرگ قرار گرفته اند.

اما این موضوع را نیز می بایست بیان نمود که درست است قدرت تمیز کنندگی چنین محلولی بالا بوده، ولی در زمینه استفاده باید یک سری از محدودیت ها را هم در نظر گرفت. مثلاً به کارگیری در بلند مدت باعث خشکی پوست شده و به لایه قشری آسیبی وارد می کند. پس برای رفع این نقیصه حتماً لوسیون های چرب باید استفاده نمود.

به هر صورت، میزان پاک کنندگی انواع محلول های ضد عفونی کننده که بر پایه الکل تولید می گردند، چنانچه درصد قابل ملاحظه ای از این ماده را داشته باشند، بالا است.

قیمت انواع محلول ضد عفونی الکلی

قیمت انواع محلول ضد عفونی الکلی درباره قیمت انواع محلول ضد عفونی الکی باید توضیح داد که آن را به دلایل متفاوت، با نرخ های گوناگونی ارائه می دهند. در این حوزه بیشتر بحث کیفی و کمی مطرح می باشد. برای بیان بهتر ما به چند موضوع در زیر اشاره می نماییم که تاثیر مستقیمی بر نرخ ها دارند:

  • میزان درصد الکل و نوع این ماده مهم است.
  • چگونگی ارائه که به صورت بسته بندی های مختلف صورت می گیرد نیز تعیین کننده می باشد.
  • شرکت تولید ضد عفونی کننده الکلی هم نقش بارزی‌ در قیمت ها دارد.
  • و این که مشتریان عمده قادر به تهیه محلول با نرخ های پایین تر می باشند.

روی هم رفته، می توانید تازه ترین قیمت انواع چنین مایعاتی که در بسته بندی های متفاوتی تولید شده اند را از این مجموعه به دست آورید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه انواع محلول ضد عفونی استاندارد

عرضه انواع محلول ضد عفونی استاندارد در انواع برندهای مختلف به روش مستقیم و غیرمستقیم از سوی فروشندگان انجام می شود. فروشندگان برتر انواع مایع ضد عفونی کننده

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان