تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / محلول ضدعفونی / تولید انواع محلول ضد عفونی نانو

تولید انواع محلول ضد عفونی نانو

با وجود آلودگی ها ویروس ها باکتری ها و عفونت های محیط اطرافمان استفاده از یک محلول ضدعفونی کننده الزامی بوده به همین دلیل پیشنهاد ما به شما خرید محلول ضد عفونی نانو می باشد.

محلول های ضدعفونی کننده نانو دارای ماندگاری بیشتری نسبت به محلول های الکلی است که در ادامه مصرف می خواهیم به این موضوع بپردازیم شما می توانید این محلول را از طریق تولیدی ما با قیمتی مناسب خریداری کنید.

تولید انواع محلول ضد عفونی نانو

زمان ماندگاری محلول ضد غفونی کننده نانو

زمان ماندگاری محلول ضد غفونی کننده نانو

مطمئنا استفاده از فناوری های نانو می تواند کمک زیادی در عرصه های گوناگون به ما داشته باشد که یکی از مهم ترین مثال های بارز آن محلول ضدعفونی کننده نانو می باشد که می تواند با مدت زمان ماندگاری بالا سطوح را به طور کامل ضدعفونی کند.
یکی از مهم ترین ملاک ها برای محلول های ضدعفونی کننده میزان ماندگاری آن می باشد محلول های ضدعفونی کننده الکلی فقط چند دقیقه ماندگاری دارند اما با توجه به پیشرفت علم و با تولید محلول های ضدعفونی کننده نانو شاهد این بودیم که این محلول ها می توانند چندین روز بر روی سطوح خاصیت و ماندگاری خود را حفظ کنند.

بنا به دلایل بالا اکثر کارخانه ها به تولید محلول های نانو می‌پردازد، همچنین این محلول ها هیچ گونه صدمه و آسیبی برای پوست دست و یا سطوح مختلف ایجاد نمی‌ کند و دارای قدرت فوق‌العاده بالایی برای از بین بردن ویروس ها و باکتری ها می باشد.

محلول های ضدعفونی کننده ممکن است در بسته بندی های کوچک و یا بزرگ و به صورت اسپری به فروش برسند، غلظت این محلول‌ ها متفاوت است و ممکن است غلیظ یا رقیق باشد اما به طور کلی قدرت پاک کنندگی و ضد عفونی کنندگی این محلول ها بالا بوده و دارای ماندگاری در چند روز را می باشد که استفاده از آن بسیار اقتصادی تر از محلول های الکلی می باشد.

یکی دیگر از خواص محلول های ضدعفونی کننده نانو غیر مضر بودن آن می باشد زیرا استفاده طولانی مدت از محلولهای الکلی موجب آسیب جدی به پوست و سطوح مختلف می شود.

همانطور که در مطالب بالا گفته شد انواع ضد عفونی کننده نانو در بسته بندی های مختلف تولید می شود که قیمت هر یک متناسب با حجم آن متغیر است.

توزیع مستقیم محلول ضد عفونی نانو

توزیع مستقیم محلول ضد عفونی نانو

امروزه مراکز توزیع مستقیم محلول ضدعفونی نانو در ایران به وجود آمده که شرکت ما مفتخر است این محصولات را با قیمتی مناسب عرضه کند قیمت ضد عفونی کننده نانو مناسب بوده و متناسب با حجم آن متغیر است تمامی هدف ما ارائه خدمات ویژه برای مشتریان بوده تا بتوانند یک خرید آسان و مطمئن را انجام دهند.

شما در هر کجای ایران که هستید می توانید از طریق شماره تماس های ما نسبت به خریداری عمده اقدام کنید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش محلول ضد عفونی الکلی

محلول های ضدعفونی که بر پایه الکل ساخته می شوند از قدرت میکروب‌ زدایی و پاک‌ کنندگی بالایی برخوردار هستند و دارای کاربرد های بسیار زیادی می‌ باشند، مرکز پخش محل

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان