تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / تولید دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک هتلی

تولید دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک هتلی

امروزه تولید دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک هتلی توسط برترین و حرفه ای ترین تولید کنندگان انجام می گیرد. این نوع دستگاه مزیت های بیشتری نسبت به دستگاه ضد عفونی پدالی دارند. این دستگاه ها را معمولا به صورت دیواری تولید می کنند تا استفاده از آن ها راحت تر باشد. این کالا ها در بیشتر مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. بویژه در هتل ها و مراکز بهداشتی درمانی. به هنگام خرید این محصولات باید به برند و کیفیت دستگاه دقت خاصی داشته باشید تا طول عمر بیشتری داشته باشد. تولید دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک هتلی

تفاوت دستگاه ضد عفونی دست پدالی و دیواری

تفاوت دستگاه ضد عفونی دست پدالی و دیواری از تفاوت های دستگاه ضدعفونی دست پدالی و دیواری می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • دستگاه های پدالی را باید با فشار دادن مورد استفاده قرار داد ولی بیشتر دستگاه ضد عفونی دیواری به صورت اتومات می باشد و با قرار گرفتن دست زیر آن به راحتی محلول را مورد استفاده قرار داد. 
  • جنس رویه این دستگاه ها ممکن است متفاوت باشد و از آلیاژ های مختلفی برای تولید آن ها استفاده شده باشد. 
  • از نظر قیمت این دو نوع دستگاه قیمت های متفاوتی دارند و معمولا در برند های مختلفی وارد بازار های فروش می شوند. 

به طور کلی می توان گفت دستگاه ضد عفونی اتومات از نظر بهداشتی هم مناسب تر می باشد چرا که مانع از جذب آلودگی روی پوست می شود. همچنین به اندازه کافی محلول ضدعفونی را در اختیار شما قرار می دهد و از هدر رفتن آن جلوگیری می شود. اگر قصد خرید دستگاه های ضدعفونی کننده را دارید پیشنهاد می کنیم نوع اتومات آن را انتخاب کنید چرا که از نظر ویژگی مزیت های برتری دارد. 

فروش عمده دستگاه ضد عفونی کننده اتومات

فروش عمده دستگاه ضد عفونی کننده اتومات فروش عمده دستگاه ضدعفونی کننده اتومات در این مرکز فروش انجام می گیرد. این محصولات را اغلب در سایز های مختلف و در برند های متفاوت با قیمت عمده در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید مطابق با سلیقه خود محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. 

از آنجایی که رعایت بهداشت فردی در مکان های عمومی بویژه در بیمارستان ها امر ضروری می باشد بسیاری از مراکز بهداشتی درمانی ترجیح می دهند دستگاه های اتومات استفاده کنند تا میزان آلودگی کمتری جا به جا شود. بسیاری از این مراکز خدماتی درمانی ترجیح می دهند این محصولات را از مراکز عمده فروشی معتبر خریداری کنند تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر باشد. برای خرید این محصولات می توانید به مرکز فروش ما مراجعه کنید. در این مرکز فروش بهترین محصولات را با مناسب ترین قیمت عرضه می کنیم. 

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان