تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / تولید گیت دستگاه ضد عفونی دست بیمارستانی

تولید گیت دستگاه ضد عفونی دست بیمارستانی

تولید گیت دستگاه ضد عفونی دست بیمارستانی در این ماه های اخیر و با وجود بیماری کرونا اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است زیرا گیت های ضد عفونی کننده از جمله مهمترین تجهیزاتی هستند که جهت مقابله با ویروس کرونا در کشور های متعددی که درگیر این بیماری مرموز هستند، مورد توجه قرار می گیرد. گیت های ضد عفونی کننده به عنوان نوعی تونل با سیستم های مه پاشی ضدعفونی طراحی می شوند.

تولید گیت دستگاه ضد عفونی دست بیمارستانی

انواع گیت ضد عفونی کننده بیمارستانی

انواع گیت ضد عفونی کننده بیمارستانی انواع گیت ضد عفونی بیمارستان توسط شرکت های دانش بنیان در مدل های مختلف تولید می شوند. این تونل ها به عنوان نازل های مه پاش ضد عفونی کننده تعبیه شدند که می ‌توانند در بهترین زوایای موجود نصب شده و به عنوان مه پاشی ضدعفونی کننده برای افرادی که از آن عبور می کنند، در بهترین حالت ممکن خدمات رسانی کنند.

برای تولید انواع گیت دستگاه ضدعفونی تونلی از مخازن ۱۰۰ لیتری استفاده می‌ شود که قابلیت استفاده از آنها در محیط های مختلف ایجاد می نماید. تونل های ضد عفونی کننده دارای ساختار زیبا و منحصر به فرد هستند که ماهیت لوکس و زیبایی را در معابر پیاده ایجاد می ‌کنند و این محصولات در کنار زیبایی که دارند می توانند قابلیت ها و کارایی بسیار زیادی داشته باشند.

از مهمترین کاربرد های انواع گیت ضد عفونی کننده بیمارستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضد عفونی کردن کامل افراد به هنگام گذر از گیت
  • ضدعفونی کردن کامل خودرو ها در هنگام گذر از گیت
  • مناسب جهت عبور سریع عابران از گیت
  • مورد استفاده در فضاهای باز و تحمل بارندگی
  • مورد استفاده در مکان ها و راهرو های کوچک

مقایسه قیمت دستگاه ضد عفونی تونلی و ایستاده

مقایسه قیمت دستگاه ضد عفونی تونلی و ایستاده امروزه در راستای اهمیت استفاده از انواع دستگاه ضد عفونی بیمارستانی این تجهیزات در نمونه های مختلف طراحی و تولید می ‌شوند. از مهم‌ترین آنها می ‌توان به دستگاه ضد عفونی تونلی و دستگاه ضد عفونی ایستاده اشاره کرد .

این نوع دستگاه ها با قابلیت های کاربردی مختلف در بیمارستان ها، اداره ها، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، مراکز خرید، مجتمع های تجاری، کلینیک های پزشکی و غیره هستند و در نمونه‌ های مختلف می ‌تواند کاربرد های زیادی داشته باشند.

دستگاه ضدعفونی تونلی و ایستاده در قیمت ‌های مختلف ارائه می ‌شوند که در زمینه مقایسه قیمت آنها می‌ توان به مقایسه کیفیت و کارایی های مختلف آنها پرداخت. به نوعی که دستگاه‌ های ضدعفونی تونلی بیشترین کاربرد را در محیط های نامبرده شده به خود اختصاص می ‌دهند و این نوع دستگاه ها نسبت به نمونه های دیگر بیشتر مورد توجه و خرید قرار می گیرند.

[بازدید کننده گرامی جهت سفارش و خرید انواع دستگاه الکترونیکی ارتباط بگیرید.].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان (هوشن)
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده عمده دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک

شیوع بیماری های واگیردار و همچنین آلودگی محیطی فراوان مردم را بر آن داشت تا با ضد عفونی کردن مرتب دست ها از بروز بیماری پیشگیری کرده و سلامتی خود را بدین ترتیب

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان