تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / تکنو کلر محلول ضد عفونی کننده دست | دستگاه ضد عفونی کننده

تکنو کلر محلول ضد عفونی کننده دست | دستگاه ضد عفونی کننده

تکنو کلر محلول ضد عفونی کننده سطوح ساخت تیم پژوهشی و اساتید دانشگاهی در قالب شرکت دانش بنیان اختراع شده است . مشابه این محصول در کشور ژاپن و انگلستان نیز ساخته شده است.
محلول ضد عفونی کننده سطوح تکنو کلر مجوز مصرف از وزارت بهداشت وصنعت و معدن را جهت عرضه و فروش عمده در داروخانه ها ادارات و سازمان ، را اخذ نموده است.

مزایای محلول ضد عفونی کننده تکنو کلر

محلول ضد عفونیه و همچنین قابلیت ضد عفونی کردن سطوح را نیز داشته باشد.
بهترین محلول ضد عفونی سطوح تکنو کلر است زیرا خاصیت ایجاد لایه در سطح را دارد که باعث می شود بعد از استفاده روی سطوح بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت سطح را عاری از میکروب و ویروس نگه دارد.

موارد مصرف محلول ضد عفونی

موارد مصرف محلول ضد عفونی تکنو کلر

بر اساس تایید و مجوز های داده شده به محلول ضد عفونی تکنو کلر و همچنین آزمایش های انجام شده در این خصوص این محلول قابلیت میکروب کشی و ویروس کشی ۹۹٫۸% دارد.
پایه و اساس محلول ضد عفونی تکنو کلر بر اساس کلر می باشد و بنابراین خاصیت خرندگی تینر و الکل را ندارد واین موضوع بزرگترین مزیت انواع محلول ضد عفونی است. محلول تکنو کلر در برخی موارد در انواع دستگاههای ضد عفونی اتومات و پدالی و همچنین در تونل های ضد عفونی را دارد.
ضد عفونی محیط های عمومی ، بیمارستان های ، مکان های عمومی و اداری از جمله قابلیت های این محلول است که بر اساس مورد مصرف درصد این محلول با آب متفاوت می باشد.

ارزان ترین محلول ضد عفونی دست و سطوح تکنو کلر

ارزان ترین محلول ضد عفونی سطوح تکنو کلر

محلول ضد عفونی سطوح به دلیل شیوع ویروس کرونا نیز روزانه تمامی افراد در کره زمین می باشد و استفاده از آن بسیار مورد تاکید تمام حافظان سلامت و پزشکان و جامعه پرستاری است .
تکنو کلر محلول ضد عفونی کننده قیمت محلول تکنو کلر برای عرضه در سازمان ها بسیار ارزان می باشد و اماده تحویل سفارش و تحویل محصول به هر تعداد می باشیم . همچنین بسته بندی ۳۵ سی سی این محصول برای استفاده خانگی و مخلوط کردن با ۱ لیتر آب باعث افزایش فروش این محصول شده است.
شایان ذکر است محلول مذکور با قیمت نصف محلول ضد عفونی الکل و ژل موجود به بازار عرضه می شود.

اعطای نمایندگی فروش محلول ضد عفونی تکنو کلر در کشور

همه گیری ویروس کرونا و لزوم در دسترس بودن انواع محلول ضد عفونی باعث کمبود و گران شدن این محصول پر مصرف و خیلی مهم در کشور شده است.
بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان امکان تامین محلول ضد عفونی تکنو کلر برای مصرف خانگی و اداری و بیمارستانی را با هر تناژ و تعداد دارد و نماینده فروش فعال در کل کشور و استان ها با اولویت خرید سفارش بالای محصول می پذیرد.
تکنو کلر محلول ضد عفونی کننده دست ارزان با تایید وزارت بهداشت و با قابلیت استفاده در اماکن عمومی و صنعتی و خانگی را دارد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

بازرگانی نیکان