تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / ردیاب / خرید اپلیکیشن ردیاب خودرو با گوشی

خرید اپلیکیشن ردیاب خودرو با گوشی

 ردیاب خودرو با گوشی یکی از بهترین اپلکیشن های ردیاب خودرو شناخته شده است که به دلیل دقت بالا و اقتصادی بودن این محصول، افراد زیادی تمایل به خرید این اپلیکیشن را به منظور موقعیت یابی در مکان های مختلف از خود نشان داده اند.

خرید اپلیکیشن ردیاب خودرو با گوشی

چگونه از موبایل به عنوان ردیاب استفاده می شود؟

چگونه از موبایل به عنوان ردیاب استفاده می شود؟ در واقع ترکیب موبایل و استفاده از GPS به عنوان یکی از بهترین ردیاب ها شناخته شده است، که می توان از آن ها در خودرو استفاده نمود و به این وسیله می توان با کمک ماهواره های در حال گردش به دور زمین، موقعیت دقیق اتومبیل را مشخص نمود.

حال برای این که، یک موبایل به عنوان ردیاب استفاده گردد، لازم است که فقط  3 مرحله خیلی ساده را با کمک یک گوشی و اپلیکیشن انجام دهیم.

در ابتدا و برای شروع کار باید یک گوشی هوشمند ثانویه، سیم کارت با بسته اینترنت فعال و نرم افزار ردیاب را تهیه نماییم.

در واقع تمامی گوشی های هوشمند مجهز به GPS بوده و با کمک اینترنت گوشی می توانند با ماهواره ارتباط برقرار نمایند.

حال روش کار را مختصر و در سه مرحله شرح خواهیم داد.

در گام اول لازم است که یک گوشی ثانویه تهیه کرده تا در داخل ماشین قرار دهیم. البته گوشی که استفاده می کنیم باید که باطری سالمی داشته باشد و هم چنین به طور مرتب شارژ گردد، زیرا خاموش شدن گوشی به منزله قطع ارتباط خواهد شد و هم چنین برای گوشی، بسته اینترنتی مناسبی خریداری نماییم تا ارتباط GPS همواره برقرار باشد. هم چنین زمانی که گوشی را به عنوان ردیاب استفاده می کنیم، لازم است که  دو گزینه GPS و Mobile Data را روشن نماییم.

در گام دوم نیاز است که اپلیکیشن ردیاب خودرو  را بر روی گوشی نصب نمود. لازم است که بعد از نصب اپلیکیشن آن را راه اندازی نموده و مراحل ثبت نام را به طور کامل  انجام داد.  البته لازم به ذکر است که دو گزینه کد کاربری و شناسه را همواره به یاد داشته باشیم.

در گام سوم نیاز است که با ردیاب در گوشی ثانویه ارتباط برقرار نماییم و اما شیوه ارتباط با توجه به نوع اپلیکیشنی که استفاده کرده ایم، فرق خواهد داشت و این ارتباط ممکن است از طریق نصب اپلیکیشن بر روی گوشی دیگر و یا از طریق وبسایت مربوط به همان نرم افزار صورت گیرد.

فروش بهترین برنامه ردیاب خودرو با گوشی

فروش بهترین برنامه ردیاب خودرو با گوشی برنامه ردیاب خودرو با گوشی، یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن های موجود در بازار می باشد که همواره شرکت های زیادی اقدام به طراحی و تولید این محصول نموده اند. در میان نمونه های تولید شده، آن دسته از اپلیکیشن هایی موفق هستند که قابلیت به روز رسانی را داشته باشد و همواره ارتباط بین فرستنده و گیرنده را در موقعیت های مکانی مختلف برقرار نماید . در همین راستا بیشترین تقاضا و فروش به بهترین برنامه ردیاب خودرو با گوشی تعلق خواهد گرفت.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده ردیاب ماهواره ای ضد سرقت خودرو

ردیاب ضد سرقت و دزدگیری و ردیاب هوشمند خودرو و لیست قیمت ردیاب خودرو و ردیاب ماشین مخفی و بهترین دزدگیر و ردیاب ماهواره ای خودرو و نصب جی پی اس خودرو وبهترین ردیاب خودرو وارزان ترن ردیاب خودرو و ردیاب خودرو دیجی کالا را فقط از تولید کننده با بیشترین کیفیت دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان