تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند صادراتی

ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند صادراتی

از دستگاه ضدعفونی دست هوشمند در مکان هایی مانند بیمارستان، ورزشگاه ها و اماکن عمومی پرخطر استفاده می شود که امروزه با توجه به شیوع کرونا استفاده از این محصول بسیار زیاد شده است و یک محصول صادراتی محسوب می شود. ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند صادراتی  توسط مهندسین کاربلد در کشور ما انجام می شود.جهت خرید این محصول با ما همراه باشید.ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند صادراتی

کشور های وارد کننده دستگاه ضد عفونی کننده

کشور های وارد کننده دستگاه ضد عفونی کننده پس از شیوع بیماری کرونا، استفاده از تجهیزات پزشکی و بهداشتی کمی تغییر کرد و  داشتن دستگاه های ضدعفونی کننده در مکان های شلوغ امری ضروری محسوب می شود. به همین دلیل دستگاه ضد عفونی هوشمند تولید شد که کشور ما با استفاده از مواد درجه یک این محصول را تولید کرد.
قبل از ساخت این دستگاه در کشورمان واردات دستگاه ضد عفونی کننده محیط و دست از کشورهای اروپایی و چین انجام می شد به دلیل اینکه واردات این محصولات کمی سخت و پر هزینه است از این رو دانشمندان و مهندسین  اقدام به ساخت دستگاه ضدعفونی کننده کردند که بدون دخالت دست عمل ضدعفونی کردن انجام می شود.
نمونه دستگاه ایرانی در مقایسه با دستگاه های وارداتی بسیار کم هزینه و مرغوب می باشد.
پس از ساخت این دستگاه که با مواد اولیه مرغوب تولید شده است بسیاری از کشورهای همسایه خواستار صادرات آن شدند. از این رو  صادرات دستگاه ضد عفونی کننده به کشورهای قطر، ترکیه، عراق، افغانستان و پاکستان انجام می شود.
پس از ساخت این دستگاه کشور ما دیگر نیازی به واردات از کشورهای اروپایی را ندارد همچنین این محصول در کشور ما روزانه بر اساس استاندارد های لازم تولید می شود و نیاز افراد را از این دستگاه در اماکن عمومی و حتی ورودی آپارتمان ها بی نیاز می کند.

تولید دستگاه ضد عفونی هوشمند درجه یک

تولید دستگاه ضد عفونی هوشمند درجه یک تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند و درجه یک در کشور ما در کارخانجات با دستگاه های پیشرفته انجام می شود این دستگاه بدون دخالت دست، ضدعفونی می کند و همچنین استفاده از محلول ضدعفونی کننده را به حداقل رسانده است.
این دستگاه قابلیت ضدعفونی کردن بدن و لباس ها را دارد و همچنین اگر تب بدن بالا باشد دستگاه اخطار می دهد و فرد را آگاه می کند.
اگر شما هم می خواهید این دستگاه را برای مکان مورد نظر خود خریداری نمایید می توانید به ما مراجعه کنید ما یکی از تولید کنندگان و فروشندگان برتر این محصول هستیم.
خرید از ما به صورت اینترنتی نیز انجام می شود و شما به راحتی در منزل می توانید خرید خود را انجام دهید و در اسرع وقت با بسته بندی کاملا بهداشتی تحویل بگیرید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان