تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند صادراتی

ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند صادراتی

از دستگاه ضدعفونی دست هوشمند در مکان هایی مانند بیمارستان، ورزشگاه ها و اماکن عمومی پرخطر استفاده می شود که امروزه با توجه به شیوع کرونا استفاده از این محصول بسیار زیاد شده است و یک محصول صادراتی محسوب می شود. ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند صادراتی  توسط مهندسین کاربلد در کشور ما انجام می شود.جهت خرید این محصول با ما همراه باشید.ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند صادراتی

کشور های وارد کننده دستگاه ضد عفونی کننده

کشور های وارد کننده دستگاه ضد عفونی کننده پس از شیوع بیماری کرونا، استفاده از تجهیزات پزشکی و بهداشتی کمی تغییر کرد و  داشتن دستگاه های ضدعفونی کننده در مکان های شلوغ امری ضروری محسوب می شود. به همین دلیل دستگاه ضد عفونی هوشمند تولید شد که کشور ما با استفاده از مواد درجه یک این محصول را تولید کرد.
قبل از ساخت این دستگاه در کشورمان واردات دستگاه ضد عفونی کننده محیط و دست از کشورهای اروپایی و چین انجام می شد به دلیل اینکه واردات این محصولات کمی سخت و پر هزینه است از این رو دانشمندان و مهندسین  اقدام به ساخت دستگاه ضدعفونی کننده کردند که بدون دخالت دست عمل ضدعفونی کردن انجام می شود.
نمونه دستگاه ایرانی در مقایسه با دستگاه های وارداتی بسیار کم هزینه و مرغوب می باشد.
پس از ساخت این دستگاه که با مواد اولیه مرغوب تولید شده است بسیاری از کشورهای همسایه خواستار صادرات آن شدند. از این رو  صادرات دستگاه ضد عفونی کننده به کشورهای قطر، ترکیه، عراق، افغانستان و پاکستان انجام می شود.
پس از ساخت این دستگاه کشور ما دیگر نیازی به واردات از کشورهای اروپایی را ندارد همچنین این محصول در کشور ما روزانه بر اساس استاندارد های لازم تولید می شود و نیاز افراد را از این دستگاه در اماکن عمومی و حتی ورودی آپارتمان ها بی نیاز می کند.

تولید دستگاه ضد عفونی هوشمند درجه یک

تولید دستگاه ضد عفونی هوشمند درجه یک تولید دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند و درجه یک در کشور ما در کارخانجات با دستگاه های پیشرفته انجام می شود این دستگاه بدون دخالت دست، ضدعفونی می کند و همچنین استفاده از محلول ضدعفونی کننده را به حداقل رسانده است.
این دستگاه قابلیت ضدعفونی کردن بدن و لباس ها را دارد و همچنین اگر تب بدن بالا باشد دستگاه اخطار می دهد و فرد را آگاه می کند.
اگر شما هم می خواهید این دستگاه را برای مکان مورد نظر خود خریداری نمایید می توانید به ما مراجعه کنید ما یکی از تولید کنندگان و فروشندگان برتر این محصول هستیم.
خرید از ما به صورت اینترنتی نیز انجام می شود و شما به راحتی در منزل می توانید خرید خود را انجام دهید و در اسرع وقت با بسته بندی کاملا بهداشتی تحویل بگیرید.

[بازدید کننده گرامی جهت سفارش و خرید انواع دستگاه الکترونیکی ارتباط بگیرید.].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان (هوشن)
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده عمده دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک

شیوع بیماری های واگیردار و همچنین آلودگی محیطی فراوان مردم را بر آن داشت تا با ضد عفونی کردن مرتب دست ها از بروز بیماری پیشگیری کرده و سلامتی خود را بدین ترتیب

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان