تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند فروشگاهی

ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند فروشگاهی

ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند فروشگاهی با کیفیت و مرغوبیت بالا انجام می شود. این محصول به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی آنلاین به فروش می رسد که نرخ آن از طریق این مرکز ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است. ساخت این محصول به صورت عمده و جزئی در کارخانه صورت می گیرد.

ساخت دستگاه ضد عفونی دست هوشمند فروشگاهی

دستگاه ضد عفونی ایستاده بهتر است یا دیواری؟

دستگاه ضد عفونی ایستاده بهتر است یا دیواری؟

دستگاه ضدعفونی ایستاده و دستگاه ضد عفونی دیواری هر دو بدون دخالت دست یا پا کار می کنند و دارای حسگر چشمی قوی می باشد که می تواند مایع ضدعفونی کننده را به دست و کلید، موبایل و …. اسپری کند.

هر دو دستگاه به صورت اتوماتیک کار می کنند و دارای سنسور و حسگر دقیق می باشند. این دستگاه ها دارای نور پس زمینه LED است و میتوان آن ها را در مکان های تاریک نصب کرد. دستگاه دیواری را می توان در اتوبوس، تاکسی و… نصب کرد.

حجم مخزن دستگاه ضدعفونی ایستاده ۴ لیتر است که در صورت سفارش شرکت تولیدی می تواند با حجم بزرگ تر نیز آن ها را بسازد. این دستگاه با برق کار می کند. دستگاه ضدعفونی ایستاده و دیواری در رنگ و اندازه های مختلف طراحی و ساخته می شود و می توان آن را در مکان شلوغ و پر تردد به آسانی نصب کرد.

قیمت خرید دستگاه ضد عفونی کننده از کارخانه

قیمت خرید دستگاه ضد عفونی کننده از کارخانه قیمت خرید دستگاه ضدعفونی کننده از کارخانه با توجه به خرید مشتریان محاسبه می شود و نرخ نهایی تعیین می گردد. دستگاه ضدعفونی درجه یک ارزش قیمتی بالایی دارد. نرخ خرید این محصول از کارخانه با قیمت ارزان انجام می شود. بهای دستگاه ضدعفونی کننده از میانگین قیمت دستگاه های دیگر بیش تر است.

کارخانه دستگاه ضد عفونی ایستاده ارزان را از طریق این مرکز که این محصول را به صورت کلی و جزئی می فروشد می توان خریداری کرد، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت این دستگاه داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب دستگاه ضد عفونی کننده را خریداری کنیم.

قیمت خرید این محصول برای مشتریانی که به صورت جزئی دستگاه ضد عفونی کننده دست را می خواهند برای آن ها در بسته بندی مخصوص و نرخ های متفاوت صورت می گیرد ولی برای مشتریانی که خواهان این دستگاه به صورت کلی هستند برای آن ها عمده ای و با قیمت ارزان انجام می شود که از کارخانه مقرون به صرفه تر است.

قیمت خرید دستگاه ضدعفونی با توجه به نوع و برندی که در کارخانه تولید می شود در قیمت های مختلف به فروش می رسد. خریدار عمده دستگاه ضد عفونی این محصول را پس از خریداری در بسته بندی مختلف و با درجه بندی کیفیت و مرغوبیت و با قیمت مناسب به دست مشتریان می رساند.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان