تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / محلول ضدعفونی / محلول ضد عفونی سطوح / عرضه بهترین محلول عفونی کننده سطوح

عرضه بهترین محلول عفونی کننده سطوح

بهترین محلول ضد عفونی کننده سطوح در انواع مراکز خرید و فروش به طور فراوان عرضه می شود. عرضه محلو ضد عفونی توسط بهترین عرضه کنندگان و با روش های مختلفی صورت می گیرد که از جمله ی  این روش ها می توان به دو روش عرضه ی مستقیم و غیر مستقیم اشاره کرد.

قیمت عرضه  این محصول در روش مستقیم بسیار ارزان تر و مناسب تر از قیمت عرضه ی آن در روش غیر مستقیم می باشد. 

عرضه بهترین محلول عفونی کننده سطوح

میزان ماندگاری محلول ضد عفونی بر سطوح

میزان ماندگاری محلول ضد عفونی بر سطوح امروزه با گسترش انواع ویروس های خطرناک و مضر برای سلامتی، ضدعفونی کردن انواع سطوح از واجبات می باشد که با استفاده از انواع محلول های مخصوص ضد عفونی انجام می شود. این محلول ها در انواع برندها و مارک های مختلف تهیه و تولید می شوند. از مهمترین نکته هایی که در هنگام انتخاب و خرید این محصول باید به آن توجه داشت، میزان ماندگاری این محصول ها بر روی سطوح می باشد. 
میزان ماندگاری این نوع محصول بر روی سطوح به نوع و جنس آن سطح بستگی دارد. برای مثال اگر از محلول های ضدعفونی کننده برای سطوح فلزی و آهنی استفاده کنیم میزان ماندگاری آن با سطوح چوبی و پلاستیکی کاملا متفاوت و متغیر است. ماندگاری این محلول در سطوح فلزی بین ۵ الی ۶ ساعت می باشد و بر روی سطوح چوبی تقریبا ۱۲ ساعت است. 
از دیگر مواردی که بر میزان و مقدار ماندگاری محلول های ضدعفونی بر سطح های مختلف تاثیر گذار است، مقدار ترکیب آب با این نوع محصول می باشد که نسبت استاندارد ترکیب آب با محلول مورد نظر باید یک به ۵۰ باشد. برای مثال باید از یک پیمانه محلول و ۵۰ پیمانه آب استفاده شود. 

مرکز خرید محلول ضد عفونی کننده سطوح

مرکز خرید محلول ضد عفونی کننده سطوح خوشبختانه در کشور ایران معروف ترین و بهترین مراکز خرید در زمینه ی فروش بهترین ضد عفونی کننده سطوح فعالیت می کنند. از مهمترین و اصلی ترین اهداف و معیارهای این مراکز، عرضه ی محصولی با کیفیت و اصل به مشتریان و خریداران خود و کسب رضایت آنان در رابطه با این محصول می باشد. 
سایت اینترنتی ما نیز یکی از انواع مراکز خرید این نوع محصول می باشد که خدمات ارزنده ای را در رابطه با خرید این محصول به متقاضیان خود ارائه می دهد. بهای خرید محصول ضد عفونی کننده سطوح به پارامترهای مختلفی اعم از: کیفیت و مرغوبیت، برند و مارک، نوسانات بازار، وزن و اندازه، نوع کاربرد و مصرف، میزان عرضه و تقاضا، خرید عمده و تکی و غیره بستگی دارد. تمام این موارد ذکر شده تاثیر مهم و بسزایی در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول دارند. 

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش محلول ضد عفونی الکلی

محلول های ضدعفونی که بر پایه الکل ساخته می شوند از قدرت میکروب‌ زدایی و پاک‌ کنندگی بالایی برخوردار هستند و دارای کاربرد های بسیار زیادی می‌ باشند، مرکز پخش محل

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان