تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / ردیاب / عرضه ردیاب آهنربایی مخصوص خودرو نظامی

عرضه ردیاب آهنربایی مخصوص خودرو نظامی

امروزه یکی از پیشرفته ترین و نیز قدرتمندترین محصولات جهت ردیابی انواع خودروها دستگاه های جی پی اس یا ردیاب خودرو می باشند که از جمله این نوع دستگاه ها در خودروهای نظامی از کاربرد فراوانی برخوردار بوده و نیز عرضه ردیاب خودرو نظامی با کیفیت عالی و نیز قیمت مناسب به روش مستقیم در بازارهای ایران انجام می شوند که بسیار حائز اهمیت می باشند.

عرضه ردیاب آهنربایی مخصوص خودرو نظامی

بهترین ردیاب برای خودرو نظامی کدام است؟

بهترین ردیاب برای خودرو نظامی کدام است؟

از انواع بهترین و مهمترین ردیاب خودرو نظامی می توان از ردیاب آهنربایی نظامی آی آر نام برد که در بازارهای داخلی با کیفیت عالی و نیز قیمت مناسب به روش عمده عرضه می شوند.

 از مشخصات فنی این نوع محصول عمده عبارتند از: علاوه بر کیفیت آن دارای باتری بسیار قوی، دارای توانایی عملکرد بالا، مدت زمان طولانی استفاده نکردن از شارژ را دارا می باشد، این نوع ردیاب در برابر ضربه های احتمالی، در برابر آب، حرارت و غیره عایق بندی شده، دارای وزن مناسب، دارای اندازه های متفاوت، دارای میکروفن بسیار قوی برای شنود، دارای دکمه یا درخواست کمک اضطراری، دارای آنتن داخلی بدون نیاز به سیم کشی، قابلیت نصب در تمام بخش های خودرو و غیره می باشد که از اهمیت خاصی برخوردار است.

دستگاه های ردیاب در نوع خود دارای انواع و گونه های مختلفی هستند که از انواع آن می توان به ردیاب آهنربایی اشاره کرد که در نوع خود منحصر به فرد بوده و نیز بسیار پرکاربرد بوده که با استفاده از ۸ آهنربا با قدرت زیاد و بدون نیاز به سیم کشی و نصب آسان زیر ماشین یا بدنه فلزی هر چیزی چسبیده و مکان فرد یا راننده خودرو را لحظه به لحظه ردیابی می کند.

این نوع ردیاب آهنربایی در خودروهای نظامی بیشترین کاربرد را دارا می باشند زیرا دارای باتری پرقدرت ۳۰ هزار آمپری بوده و بدون نیاز به شارژ به مدت یکسال می توان از آن استفاده نمود.

همچنین به دلیل این که این نوع ردیاب نظامی دارای طراحی خاص و با کیفیت می باشد به عنوان یک نوع ردیاب پلیسی نظامی در کشور شناخته شده که علاوه بر خودروهای نظامی برای خودروهای سنگین و سواری نیز کاربرد دارند.

مراکز فروش ردیاب پیشرفته خودرو نظامی

مراکز فروش ردیاب پیشرفته خودرو نظامی

نمایندگی ها و مراکز عمده فروش ردیاب پیش رفته خودرو نظامی در سراسر کشور توانسته اند این نوع محصول عمده نظامی را با توجه به کیفیت و کارایی بالای آن و نیز قیمت مناسب به روش مستقیم در اختیار مشتریان و بازاریان داخلی و خارجی قرار دهند که نمایندگی های مجاز و معتبر در این زمینه می توانند اقدام به فروش این محصول نموده و آن را با بهترین نحو ممکن و بدون واسطه به فروش برسانند که فروش به این روش ارزانتر می باشد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Mashhad car tracker Smart car alarm

ردیاب ماشین مشهد | دزدگیرردیاب هوشمند ماشین

ردیاب ماشین مشهد بهترین دزدگیر ردیاب هوشمند ماشین با داشتن سیستم بهترین دزد گیر و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان