تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / محلول ضدعفونی / عرضه مستقیم محلول ضد عفونی کننده دست

عرضه مستقیم محلول ضد عفونی کننده دست

در سال جدید با توجه به شیوع بیماری کرونا، استفاده از محلول های ضد عفونی کننده افزایش یافت. از ین رو بسیاری از مراکز با عرضه مستقیم محلول ضد عفونی کننده دست، به مصرف کنندگان در خرید این محصول با قیمت مناسب، کمک می کنند.
جهت خرید این محصول می توانید، از طریق وب سایت اینترنتی مراجعه نمایید و با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید. عرضه مستقیم محلول ضد عفونی کننده دست

ویژگی های محلول ضد عفونی کننده دست

ویژگی های محلول ضد عفونی کننده دست با توجه به شیوع بیماری های فراگیر در بسیاری از فصول که انتقال ویروس از طریق گرد و غبار یا تماس دست با سطوح آلوده می باشد. از این رو شستن دست با آب و صابون به پیشگیری از بیماری ها کمک شایانی می کند و بهترین محلول ضد عفونی کننده می باشد.
اما آب و صابون همیشه در دسترس نیست، از این می توانید از محلول های ضد عفونی کننده استفاده کنید. همراه داشتن این محلول امری ضروری محسوب می شود. این محلول ها به صورت ژل و اسپری می باشد. که ژلی آن مایع و ژلاتینی است. معمولا از ترکیب شوینده و الکل ها تشکیل شده است. 
از ویژگی های ضد عفونی کننده دست می توان به درصد اتانول یا الکل آن اشاره کرد که باید ۷۰ درصد باشد تا قدرت پاک کنندگی داشته باشد. همچنین ترکیب الکل با آب و سایر مواد باعث شده به راحتی به پوست نفوذ کند و در عرض چند ثانیه باکتری و میکروب را از بین ببرد.
همچنین استفاده از نرم کننده ها در این محلول، از خشکی دست و پوسته پوسته شدن آن جلوگیری می کند و آسیبی به پوست نمی رساند. سهولت استفاده از محلول و حمل و نقل آسان آن یکی دیگر از ویژگی و مزایای مثبت آن می باشد. همچنین از این محلول می توان به روی زخم استفاده کرد، زیرا اثر میکروب کشی آن باعث ضد عفونی زخم شده و از التهاب و عفونت زخم، جلوگیری می کند.
در هنگام خرید این محلول حتما به درصد الکل آن توجه کنید، همچنین سعی کنید دارای آبرسان باشد تا باعث خشکی پوست نگردد. حتما به تاریخ تولید و انقضا آن توجه کنید و در نظر داشته باشید که این مواد به پوست نفوذ می کند، پس حتما در غلظت مناسبی از آن را تهیه نمایید. 

خرید محلول ضد عفونی کننده دست

خرید محلول ضد عفونی کننده دست دغدغه این روزهای مردم، استفاده و خرید محلول ضد عفونی دست، با قیمت مناسب می باشد. از این رو مرکز ما ین محصول را متناسب با پوست شما تولید کرده و دیگر نگران خشکی پوست نباشید. این محلول بدون آسیب به آن، دست را ضد عفونی می کند. برای خرید می توانید از طریق شماره های زیر، با ما در تماس باشید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش محلول ضد عفونی الکلی

محلول های ضدعفونی که بر پایه الکل ساخته می شوند از قدرت میکروب‌ زدایی و پاک‌ کنندگی بالایی برخوردار هستند و دارای کاربرد های بسیار زیادی می‌ باشند، مرکز پخش محل

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان