تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / محلول ضدعفونی / محلول ضد عفونی الکل / فروشنده محلول ضد عفونی الکلی سطوح

فروشنده محلول ضد عفونی الکلی سطوح

فروشنده محلول ضد عفونی سطوح، محصولات خود را در بسته بندی هایی استاندارد و در حجم های متفاوت به جهانیان عرضه می نماید. محصولاتی که این فروشندگان ارائه می نمایند دارای خاصیت های آنتی باکتریال و ضد عفونی کنندگی را در کنار یکدیگر دارد. محصولاتی که هنگام استفاده از آن ها هیچ اثری از میکروب، باکتری، قارچ های بیماری زا و انواع آلودگی های موجود روی سطوح باقی نمی ماند. 

فروشنده محلول ضد عفونی الکلی سطوح

انواع محلول ضد عفونی سطوح

انواع محلول ضد عفونی سطوح

 محلول ضد عفونی کننده انواع سطوح یکی از مهم ترین ابزار و وسایلی است که در ضد عفونی کردن و پاکسازی محیط های مختلف بیمارستان ها، درمانگاه ها، مدارس، خوابگاه ها و سایرمکان های پر رفت و آمد که امکان وجود میکروب و احتمال انتقال و شیوع بیماری از آن طریق وجود دارد بسیار مؤثر می باشد. 

 به عبارت دیگر استفاده از محلولی ضد عفونی کننده که تمام استاندارد هایهای لازم را دارد یک فعالیت ضد میکروبی گسترده در سطح محسوب می شود که با از بین بردن انواع آلاینده های میکروبی موجود در سطح به حفظ سلامت بیماران، کادر درمان و سایر افرادی که در محیط حضور دارند  کمک می نماید. 

این محلول ها انواع مختلفی دارند که در ذیل به برخی از آن ها اشاره می شود : 

  • برخی از این محلول ها حاوی مواد فرّاری هستند که به سرعت در هوا پخش شده و علاوه بر پاک کنندگی سطح در از بین بردن انواع ویروس و میکروب های معلق در هوا نیز تأثیر عمده ای دارند. 
  • برخی دیگر دارای خواص از بین برندگی نانویی هستند به این ترتیب که قابلیت از بین بردن ریز ترین میکروب ها را که به اصطلاح به آن ها نانو میکروب می گویند دارا می باشند. 
  • گروه دیگری از محلول های ضد عفونی کننده سطح بر پایه الکل طراحی شده و له راحتی در سطح نفوذ کرده و میکروب های موجود در اعماق سطح و بین درز ها را از بین می برد. 

تولید محلول ضد عفونی سطوح استاندارد

تولید محلول ضد عفونی سطوح استاندارد

تولید محلول ضد عفونی استاندارد سطوح در کارخانجات تولید کننده این محصول با توجه به روش هایی استاندارد و با بهره گیری از جدید ترین متد های علمی به عمل می آید. 

آنچه در تولید محلول های استاندارد ضد عفونی کننده سطوح مورد توجه کارشناسان امر قرار می گیرد استفاده از ترکیب های کاملا به اندازه و متناسب مواد اولیه ای است که در تولید این محصول به کار برده می شود. 

مهم ترین مشخصه ای که در تولید این محلول ها در نظر گرفته می شود استفاده از مواد نرم کننده پوست می باشد تا هنگام استفاده از آن ها به کمک دست ها، پوست آسیبی نبیند. 

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش محلول ضد عفونی الکلی

محلول های ضدعفونی که بر پایه الکل ساخته می شوند از قدرت میکروب‌ زدایی و پاک‌ کنندگی بالایی برخوردار هستند و دارای کاربرد های بسیار زیادی می‌ باشند، مرکز پخش محل

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان