تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / فروش دستگاه ضد عفونی با اشعه یو وی

فروش دستگاه ضد عفونی با اشعه یو وی

ضد عفونی با اشعه یو وی یا ماورای بنفش بعنوان یکی از بی خطرترین و نزدیک ترین روش به طبیعت در فرایند گندزدایی بدون نیاز به مواد شیمیایی بشمار می رود. این روش ضد عفونی بر اساس عملکرد طبیعی خورشید است.
با اشعه یو وی می توان شیشه ها و ظروف را در کمتر از ۱۰ دقیقه ضد عفونی نمود. همچنین ضد عفونی هود و رفع بوی نامطبوع آن در کمتر از ۵ دقیقه و از همه مهمتر محافظت از پرسنل با نابودی ویروس و باکتری های خطرناک از قابلیت دستگاه ضد عفونی اشعه یو وی می باشد.

ضدعفونی با اشعه یو وی

ضدعفونی با اشعه یو وی

طول موج اشعه ماورا بنفش ۲۱۰-۳۲۸ نانومتر است. و اثرات ضد میکروبی و ضد ویروسی دستگاه ضد عفونی با اشعه یو وی بستگی به مسافت و میزان پرتو تابیده شده دارد . بنابراین هرچه میزان پرتو تابیده شده بیشتر باشد و همچنین مسافت کمتر باشد میزان اثر گذاری و میکروب زدایی سطوح بیشت می شود .
این اشعه باعث تخریب DNA و ایجاد تغییر در ژنهای میکرو ارگانیسم ها می شود .اشعه ماواری بنفش جزء پر تو های الکترو مغناطیس است که منابع تولید آن خورشید، لامپ های فلیمان التهابی، لامپ های جیوه ای، قوس کزنون که موارد مذکور لامپ های جیوه ای برای ضد عفونی استفاده می شود.

دستگاه ضد عفونی کننده با اشعه

دستگاه ضد عفونی کننده با اشعه

کاربردهای دستگاه ضد عفونی کننده یا لامپ UVC یا همان لامپ ضد عفونی کننده شامل بیمارستانها، مراکز تحقیقات میکروب شناسی، موسسات داروسازی،صنایع غذایی، لبنیات سازی، کارخانه ماءالشعیر، صنایع پخت نان کاربرد دارد.
از دیگر موارد استفاده دستگاه UVCضد عفونی کردن آب آشامیدنی، استخر های شنا، فاضلاب، سیستمهای تهویه مطبوع، سرد خانه ها ، و موارد بسته بندی اشاره کرد.

دستگاه اشعه فرابنفش قیمت

دستگاه اشعه فرابنفش قیمت

طیف نوری دید انسان حدود ۴۰۰ تا ۷۰۰ نانومتر است و طیف نوری اشعه فرابنفش حدود ۳۰۰ نانومتر است .با توجه به اینکه نور خورشید نیز به عنوان یک ضدعفونی طبیعی اثبات شده است. استفاده از دستگاه اشعه فرابنفش در دستگاههای هوشمند برای ضد عفونی محیط و ظروف در رستوران ها، مدارس، بانک ها، بسیار موثر می باشد.
دستگاه اشعه فرابنفش به ۲ صورت و متحرک ساخته می شود. نوع ثابت برای محیط های مشابه اتاق عمل و بانک ها بسیار موثر می باشد زیرا می تواند فرایند میکروب زدایی بصورت موثر انجام دهد.
نوع ۲ بصورت متحرک می باشد و برای محیط هایی همانند مدارس که نیاز به تغییر و جابجایی دستگاه دارد موثر است.

دستگاه تولید اشعه فرابنفش

دستگاه تولید اشعه فرابنفش

ضد عفونی با اشعه یو وی و یا اشعه فرابنفش با دستگاه هوشمند انجام می شود، فرایند ضد عفونی مورد تایید دانشگاه علوم پزشگی و هم چنین مورد تایید سازمان بهداشت جهانی می باشد و استفاده از این دستگاه هم اکنون در بسیاری از کارخانه ها، رستوران ها و مراکز تجمع در اروپا و امریکا بسیار فراگیر شده است.
استفاده از این دستگاه در حدود ۰٫۵ ساعت کاملا محیط را ضد عفونی می نماید و البته در زمان استفاده از دستگاه تولید اشعه فرابنفش می بایستی درب تمامی کمد ها و محیط های بسته داخل اتاق باز باشد تا فریند ضدعفونی در کمتر از ۴۰ دقیقه انجام شود .
در زمان استفاده از دستگاه هوشمند اشعه فرابنفش با فعال کردن تایمر دستگاه و همچنی تاریک نمودن محیط ضد عفونی فرایند گندزایی و ضدعفوی خیلی سریع، دقیق، و کامل انجام می شود.

[بازدید کننده گرامی جهت سفارش و خرید انواع دستگاه الکترونیکی ارتباط بگیرید.].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان (هوشن)
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Bms smart building smart building system price 267

هوشمند سازی bms قیمت سیستم هوشمند ساختمان ۲۶۷

هوشمند سازی bms اصلاحی که صنعت ساختمان را با نیاز روز و رفاهی که لایق …

بازرگانی نیکان