تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / ردیاب / فروش ردیاب آهنربایی مناسب خودرو ایرانی

فروش ردیاب آهنربایی مناسب خودرو ایرانی

ردیاب از جمله مهم ‌ترین ابزار جانبی خودرو ها بوده و می‌تواند انواع مختلفی داشته که هر کدام با وجود یکسان بودن کار، ویژگی‌های منحصر به فردی دارند. یکی از انواع آنها ردیاب آهن ربایی خودرو است. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره نحوه کار این دستگاه ها و همچنین خرید این ردیاب خودرو ایرانی از تولید کننده، اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛ 

فروش ردیاب آهنربایی مناسب خودرو ایرانی

نحوه کار ردیاب خودرو چگونه است؟

نحوه کار ردیاب خودرو چگونه است؟ ردیاب ها برای اولین بار توسط ارتش کشور آمریکا ساخته و مورد استفاده قرار گرفت که بیشتر برای اهداف نظامی کاربرد داشت. 

با پیشرفت تکنولوژی و ضرورت محافظت و کنترل خودرو، ردیاب‌هایی که بتوان برای خودرو استفاده کرد نیز تولید و وارد بازارها شد. 

نحوه کار ردیاب ها به این شکل است که بر اساس جی پی اس کار می‌کنند. 

جی پی اس ها موقعیت خودرو را به صورت ماهواره ای نشان می‌دهند، ماهواره ها در فضای خارج از زمین مستقر هستند و پوشش کلی به تمام مناطق جغرافیایی دارند. 

با توجه به این که می ‌توانند طول و عرض جغرافیایی را به طور دقیق نمایان کنند، در جلوگیری از سرقت ماشین و همچنین کنترل مرکزی خودرو نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. 

همچنین به ردیاب ها شماره سیمکارت صاحب ماشین وارد می‌شود و به این ترتیب، ردیاب پس از تعیین موقعیت، می‌تواند اطلاعات را از طریق پیامک به فرد ارسال و او را از مکان دقیق خودرو مطلع سازد. 

انواع ردیاب خودرو می‌ تواند دارای ویژگی های خاص خود باشد، برای مثال نوع آهن ربا، دقت بسیار بالایی دارد و می‌تواند دقیق تر مکان خودرو را تشخیص دهد. در حالی که ردیاب های نوع معمولی دو الی چهار متر خطا دارند. 

همچنین نوع آهن ربا، دارای باتری بسیار قوی بوده و نیاز بسیار کمی به شارژ کردن دوباره دارد و می‌تواند شبانه روز بدون خالی کردن باتری کار کند. 

تولید کنندگان انواع ردیاب خودرو ایرانی

تولید کنندگان انواع ردیاب خودرو ایرانی با توجه به اهمیت وجود ردیاب در خودرو و همچنین ویژگی ها و کاربردهای فراوانی که دارند، بسیاری از صاحبان خودرو از آن ها استفاده می‌کنند و به این ترتیب با افزایش تقاضا ها، میزان تولید آن نیز بیشتر شده است. 

مجموعه ما یکی از برترین تولید کنندگان ردیاب نوع ایرانی در کشور است که اقدام به فروش انواع آن، با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه کرده که رضایت بسیاری از مشتریان را در پی داشته است. 

متقاضیان محترم می ‌توانند جهت خرید ردیاب خودرو ایرانی، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه کنند و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده ردیاب ماهواره ای ضد سرقت خودرو

ردیاب ضد سرقت و دزدگیری و ردیاب هوشمند خودرو و لیست قیمت ردیاب خودرو و ردیاب ماشین مخفی و بهترین دزدگیر و ردیاب ماهواره ای خودرو و نصب جی پی اس خودرو وبهترین ردیاب خودرو وارزان ترن ردیاب خودرو و ردیاب خودرو دیجی کالا را فقط از تولید کننده با بیشترین کیفیت دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان