تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / ردیاب / فروش ردیاب خودرو با دوربین دو لنزه

فروش ردیاب خودرو با دوربین دو لنزه

یکی از تجهیزات مربوط به خودرو که بر اساس فناوری های نوین عرضه گشته؛ ردیاب خودرو می باشد که در مدل هایی مانند ردیاب خودرو با دوربین دو لنزه به فروش رسیده و امکانات بسیاری را داراست که در ادامه با این محصول پیشرفته و بسیار کارآمد، بیشتر آشنا خواهید گشت.

فروش ردیاب خودرو با دوربین دو لنزه

ویژگی های ردیاب خودرو دوربین دار

ویژگی های ردیاب خودرو دوربین دار در تعریفی از ردیاب خودرو می توان گفت که این وسیله مانند دزدگیر بوده و با نصب آن در هر خودرو، راننده می تواند از وضعیت خودروی خود در مواقعی که در آن حضور ندارد؛ مطلع شود؛ این دستگاه بسیار کوچک از قابلیت نصب و تعبیه سیم کارت برخوردار بوده و مدل های جدید آن دوربین دار می باشند.
محل نصب آن هم در یکی از قسمت های داشبورد، سقف یا درب خودر بوده و اگر پیشامدهای ناگواری مانند سرقت خودرو روی دهد؛ می تواند با ردیابی آن، راننده را مطلع کرده و او را به خودروی دزدیده شده اش در هر مکانی که باشد؛ برساند و از این حیث، بسیار کاربردی واقع خواهد شد.

در حال حاضر قیمت خودروها آنقدر بالاست که سرقت آن می تواند تبعات روحی بدی برای صاحب آن داشته و در نتیجه نصب چنین دستگاهی از بروز چنین تبعات سنگینی جلوگیری کرده و در نتیجه سارقین را ناکام خواهد گذاشت.

حال موضوع دیگری که می خواهیم به آن بپردازیم؛ ویژگی های ردیاب خودرو دوربین دار می باشد که در قسمت زیر آمده اند:

  1. این دستگاه از حافظه داخلی با ظرفیت بالا برخوردار بوده و تمامی عکس های گرفته شده را ذخیره خواهد کرد.
  2. همچنین می تواند خود نیز عکسبرداری های لازم را انجام داده و وضعیت های مختلف را به اطلاع راننده برساند.
  3. حتی در زمانی که نیاز به استراحت دستگاه باشد؛ می توان آن را خاموش کرد.
  4. دوربین های موجود در ردیاب، از دید کامل در شب برخوردار بوده و حتی در همان هنگام نیز بهترین کارکرد را از خود نشان خواهند داد.
  5. عکس ها را حتی روی مسیر یابی خودرو نیز نشان خواهد داد.
  6. در آخر می تواند سارق یا راننده متخلف را شناسایی کرده و عکس کامل آن را در اختیار بگذارد.

قیمت نهایی ردیاب خودرو با دوربین

قیمت نهایی ردیاب خودرو با دوربین ردیاب خودرو با دوربین مدل های تک دوربینه تا چند دوربینه را شامل گشته و امکانات موجود در هر مدل از دوربین با امکاناتی که در مدل دیگر وجود دارند؛ متفاوت می باشند.
علاوه بر این چنین دستگاه هایی در برندهای داخلی و خارجی متعدد در بازار دیده شده و همینطور در بر گیرنده کیفیت های کارکردی متمایزی هستند.

پس اگر بخواهیم همه این عوامل را در کنار هم قرار دهیم؛ خواهیم دید که قیمت ردیاب خودرو با درجات مختلفی همراه خواهد بود.
در هر حال برای اینکه بتوانید قیمت نهایی ردیاب را استعلام نموده و یا آن را با بهترین تهیه نمایید؛ نیاز است درخواست های خود را با مرکز عرضه کننده معتبر این تجهیزات که مرکز فوق نیز از جمله آنهاست؛ در میان بگذارید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده ردیاب ماهواره ای ضد سرقت خودرو

ردیاب ضد سرقت و دزدگیری و ردیاب هوشمند خودرو و لیست قیمت ردیاب خودرو و ردیاب ماشین مخفی و بهترین دزدگیر و ردیاب ماهواره ای خودرو و نصب جی پی اس خودرو وبهترین ردیاب خودرو وارزان ترن ردیاب خودرو و ردیاب خودرو دیجی کالا را فقط از تولید کننده با بیشترین کیفیت دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان