تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / محلول ضدعفونی / محلول ضد عفونی خودرو / فروش محلول ضد عفونی داخل خودرو

فروش محلول ضد عفونی داخل خودرو

رعایت بهداشت از مهم ترین مواردی می باشد که می تواند از ابتلا به انواع بیماری جلوگیری کند. محلول ضدعفونی محصولی است که در انواع مختلفی تولید شده و جهت از بین بردن آلودگی و عوامل بیماری زا استفاده می شود. محلول ضد عفونی خودرو با قیمتی مناسب به دو روش مستقیم و غیر مستقیم به فروش می رسد.

فروش محلول ضد عفونی داخل خودرو

قیمت روز محلول ضد عفونی داخل خودرو

قیمت روز محلول ضد عفونی داخل خودرو رعایت بهداشت و نظافت جهت حفظ سلامتی بسیار مهم است که به کمک مواد شوینده و بهداشتی قابل انجام می باشد. ساده ترین راه جهت رعایت بهداشت و جلوگیری از انتقال انواع آلودگی شست و شوی مرتب دست ها با آب و صابون می باشد، اما مشکل این است که آب و صابون همیشه و همه جا در دسترس نبوده و البته استفاده از آنها مقداری زمان بر است.

علاوه بر آن استفاده از صابون در مکان های عمومی ممکن نیست، چرا که ده ها نفر نمی توانند باهم از یک صابون استفاده کنند، چرا که این راه خود می تواند عامل انتقال آلودگی باشد. بنابر این با توجه به این موارد محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح ارائه شده است محصولی کاربردی بوده و مزایای بسیاری دارد:

 • قابلیت حمل در کیف و یا جیب
 • قابل استفاده در هر زمان و مکان
 • سازگاری با پوست و سطوح مختلف
 • پاکسازی سطوح از انواع آلودگی
 • قیمت مناسب
 • قابل استفاده حتی به صورت عمومی

انواع آلودگی و عوامل بیماری زا همیشه و همه جا در کمین هستند، اما برای از بین بردن این موارد و پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری ها باید در هر زمان و مکانی بهداشت را رعایت کنیم. شست و شوی دست ها و ضد عفونی کردن سطوحی که مدام با دست ها در تماس می باشند بهترین راه برای از بین بردن این موارد می باشد.

بهترین محصول جهت ضدعفونی کردن سطوح مختلف استفاده از محلول ضد عفونی کننده می باشد. این محلول در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود و حتی قابلیت استفاده جهت پاکسازی سطوح داخل خودرو را نیز دارد. به دلیل تقاضای بالای افراد جهت خرید محلول ضد عفونی داخل خودرو، ارائه آن توسط مراکز مربوطه به دو روش مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد.

در تعیین قیمت ضد عفونی کننده داخل خودرو عوامل بسیاری دخالت دارند که برخی از آنها عبارتند از:

 1. کیفیت محصول
 2. میزان تولید و تقاضا
 3. خرید محلول ضد عفونی به صورت عمده یا خرده
 4. خرید محصول مذکور به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم
 5. برنده تولید کننده

با وجود موارد ذکر شده قیمت ضد عفونی کننده داخل خودرو بسیار مناسب بوده و با انواع بودجه سازگاری دارد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش محلول ضد عفونی الکلی

محلول های ضدعفونی که بر پایه الکل ساخته می شوند از قدرت میکروب‌ زدایی و پاک‌ کنندگی بالایی برخوردار هستند و دارای کاربرد های بسیار زیادی می‌ باشند، مرکز پخش محل

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان