تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / سیستم ضد سرقت / فروش پیشرفته ترین سیستم ضد سرقت خودرو

فروش پیشرفته ترین سیستم ضد سرقت خودرو

پیشرفته ترین سیستم ضد سرقت خودرو با بهترین قیمت از طریق سایت ما به فروش می رسد. این سیستم مجهز به آخرین فناوری های روز دنیا بوده و قابلیت نصب بر روی انواع خودروها را داراست. این سیستم دارای یک قفل مرکزی بوده که بر روی ECU خودرو نصب و تا زمانی که درب ماشین باز نشود، امکان حرکت خودرو وجود ندارد. قیمت سیستم ضد سرقت در فروش آنلاین به روز بوده و شما می توانید قبل از آنکه اقدام به خرید نمایید، آخرین قیمت ها را باهم مقایسه کنید.
فروش پیشرفته ترین سیستم ضد سرقت خودرو

آشنایی کامل با سیستم ضد سرقت خودرو

آشنایی کامل با سیستم ضد سرقت خودرو به طور کلی سیستم های ضد سرقت خودرو در دسته مکانیکی، الکتریکی و الکترونیکی تقسیم بندی می شوند. انواع مکانیکی آن مانند قفل فرمان، قفل پدال، قفل چرخ ها و… از جمله وسایل محافظتی محسوب می شوند که سبب ایجاد تاخیر و جلوگیری از سرقت زود هنگام خودروها می شوند.

استفاده از سوئیچ مخفی و نیز به کارگیری مدار الکتریکی بوق برای هشدار دادن جهت حفظ خودرو از جمله روش های الکتریکی بودند که در زمان های نه چندان دور به کار گرفته می شدند.
اما امروزه و به کمک فناوری های روز انواع سیستم های الکترونیکی ضد سرقت تولید و روانه بازار شده است. ایمنی، کارایی و توانمندی این نوع سیستم ها سبب شد به سرعت جایگزین انواع دیگر سیستم ها شوند. فعال کردن سیستم مرکزی خودرو در دو حالت، قفل شدن اتوماتیک درب های خودرو، فعال شدن آژیر الکترونیکی و چراغ های پارک، قطع سیستم جرقه موتور و فعال شدن رله بازکن صندوق عقب خودرو از جمله مزایای سیستم های جدید ضد سرقت محسوب می شوند.
به کمک یک ریموت کنترل می توانید تمام موارد ذکر شده در بالا را اجرا کنید. این ریموت ها اشکال مختلفی دارند و به کمک باتری های قلمی کار می کنند. همچنین ولتاژ برق مورد خود را از موتور ماشین تغذیه می کنند.

عرضه کننده سیستم ضد سرقت انواع خودرو

عرضه کننده سیستم ضد سرقت انواع خودرو بهترین سیستم ضد سرقت خودروها به صورت مستقیم از طریق سایت ما عرضه می شود. برای خرید می توانید به صورت آنلاین نوع سیستم را انتخاب و سپس آن را سفارش دهید. این سیستم ها از نظر نوع فناوری با یکدیگر تفاوت دارند. به همین دلیل از قیمت های مشابهی برخوردار نیستند. می توانید با توجه به نوع خودرو خود، سیستم ضد سرقت مناسب آن را سفارش دهید.
خرید به صورت آنلاین این مزیت را دارد که شما می توانید از میان انواع نمونه های عرضه شده، جستجوی خود را انجام دهید. سیستم ها را باهم مقایسه کنید و هر کدام را که مناسب با ماشینتان است انتخاب و سفارش دهید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان