تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / قیمت دستگاه ضد عفونی دست |فروش دستگاه ضد عفونی دست اتومات

قیمت دستگاه ضد عفونی دست |فروش دستگاه ضد عفونی دست اتومات

قیمت دستگاه ضد عفونی دست اتومات پریمو برای مراکز شلوغ ساخته شده که جهت پیشگیری از کرونا ۱۰۰% موثر و در ۱ ثانیه دست شما را ضد عفونی می کند .گروه مهندسی هوشمند ساز با تولید دستگاه ضد عفونی دست اتومات با برد خارجی ، تا کشف واکسن کرونا تضمین کننده سلامت شما و مشتریان شما می باشد.
قیمت دستگاه ضد عفونی دست در مقایسه با یکی از بهترین مزیت بزرگ و حیاتی این دستگاه اتومات بودن آن است و کافیست ۱ ثانیه دست زیر دستگاه قرار گیرد که با پاشش پودر شده الکل دست کامل ضدعفونی می شود و حتی نیاز به داشتن ژل یا اسپر الکل نیست .
لطفا برای مشاهده محصولات بیشتر به سایت مذکو مراجعه کنید.

رونمایی از دستگاه  هوشمند ضد عفونی دست و قیمت دستگاه ضد عفونی دست

رونمایی از دستگاه هوشمند ضد عفونی دست پریمو و قیمت دستگاه ضد عفونی دست

رونمایی از دستگاه منحصر بفرد و هوشمند با کاربری بهداشتی که بهترین دستگاه ضد عفونی برای دست می باشد . دست ها همیشه در معرض انداع میکروب و باتری هستند و در شرایط فعلی و شیوع بیماری ویروسی کرونا رونمایی و تولید دستگاه ضد عفونی اتومات مزیت بسیار زیادی در جهت سلامت تک تک افراد جامع ایجاد می کند و می تواند دوره گذر از کرونا را تسهیل نماید.
قیمت دستگاه ضد عفونی دست که جدید رونمایی شده است بسیار ارزان به نسبت نمونه های خارجی آن می باشد بنابراین استفاده از این دستگاه ضد عفونی دست در ادراه ها ، هتل ها ، پاساژهای و مجتمع های مسکونی بسیار موثر در کنترل ویروس کرونا و انواع و یروس خواهد بود.

طراحی و ساخت دستگاه ضد عفونی اتومات دست

طراحی و ساخت دستگاه ضد عفونی اتومات دست

طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند و اتومات توسط تیم هوشمند ساز نیکان انجام شده است . این دستگاه بسیار طراحی دقیقی دارد و مصرف مواد ضد عفونی شبیه الکل در ان بسیار کم می باشد. برنامه ریزی دستگاه به شیوه ای انجام شده است تا با پاشش پودری مواد باعث کاهش هزینه نیز گردد.
اهمیت موضوع سلامت و سلامتی انسان بر هیچ کس پوشینده نیست و عدم رعایت این اصل مهم در زندگی قطعا مشکلاتی جدیدی را ایجاد می نماید .طراحی و ساخت انواع دستگاههایی که بتواند سلامت جامعه را تضمین نماید بسیار حائز اهمیت است .
قیمت دستگاه ضد عفونی دست در مقایسه نمونه های مشابه اصلا قابل مقایسه نیست . بهترین و ارزان ترین تجهیزات پزشکی و سلامت اجتماعی در داخل کشور با بهترین کیفیت تولید می شود.

مشخصات دستگاه ضد عفونی  دست

مشخصات دستگاه ضد عفونی دست

قیمت دستگاه ضد عفونی دست پریمو با قابلیت انکار ناپذیر نابودی ویروس کرونا و هر ویروس دیگر بسیار با ارزش و با صرفه برای مجموعه های فرهنگی ، اداری ، ورزشی و پاساژها ، هتل ها و تمامی مراکزی که تجمع صورت می گیرد می باشد.
برد الکترونیک دستگاه ضد عفونی دست پریمو ایتالیایی است . همانطور که می دانید در تجهیزات الکترونیکی مهم ترین بخش دستگاه برد آن می باشد .که در حقیقت مغز وسیله یا دستگاه الکترونیکی است .
ظرفیت مخزن دستگاه ۱۳۰۰ سی سی است و قابلیت ۶۵۰ بار پاشش را به شما می دهد یعنی ۶۵۰ نفر می توانند از دستگاه مذکور برای استفاده و ضدعفونی کردن استفاده نمایند و این باعث می شد هزینه خرید مواد ضدعفونی در اداره های بشدت کاهش یابد.

سایر مزایای دستگاه ضدعفونی کننده دست


۱- باکس دستگاه ضد عفونی انتی باکتریال نانو جهت جلوگیری از پذیرش الودگی به دستگاه
۲- بدنه دستگاه پلاستیکی با کیفیت و مقاوم در برابر حرارت
۳- موتور پر قدرت جهت پاشش مواد ضد عفونی کننده دست
۴- وزن دستگاه با مخزن پر ۲٫۲ کیلوگرم است .
۵- امکان تنظیم فاصله دست با چشم الکترونیکی دستگاه
۶- کاهش هزینه بالا در خرید مواد ضدعفونی یا الکل برای کل پرسنل اداره یا پاساژ ، بانک ، هتل ، مسجد ، حرم مطهر

فروش دستگاه ضد عفونی دست مخصوص هتل

قیمت دستگاه ضد عفونی دست در صورت خرید تعداد بسیار بصرفه می باشد . تعریف تعداد خرید دستگاه برای هتل ، اداره یا حتی منازل بر اساس تعداد پرسنل و میزان ورود و خروج افراد محاسبه شده و بهینه ترین حالت به مشتری جهت خرید و کاهش در هزینه های جاری پیشنهاد می شود.
تصور بفرمایید یک بانک با مراجعه کننده گان زیاد در روز در صورت داشتن این دستگاه هم آرامش فکری پرسنل خود را فراهم نموده تا با فراق و آسودگی به امور جاری رسیدگی کنند و هم میزان آلودگی برای مراجعه کنندگان به بانک را به حداقل می رساند و باعث می شود که ویروس کرونا در بانک که توسط مشتریان آورده شده منتشر نشود.
قیمت دستگاه ضد عفونی بر اساس فوایدی که تعریف شد و کاهش هزینه ای که برای مجموعه ایجاد می کند نصف قیمت های مطرح شده در سایت های بازار و ترب است کافیست که مقایسه بفرمایید.

واکسن کرونا دستگاه ضد عفونی  دست هوشمند

واکسن کرونا دستگاه ضد عفونی دست هوشمند

محققان زیادی در جهت کشف واکسن کرونا تلاش می کنند واین تلاش منحصر به آمریکا فرانسه و سایر کشور های نمی باشد. قیمت دستگاه ضد عفونی دست همزمان با تخفیف در جهت کاهش قیمت و همچنین انتشار ویروس کرونا در جهان باعث شده پیگیری جدی در این خصوص بکار گرفته شود که تا اکنون نتیجه ای در بر نداشته است.
به اعتقاد گروه فنی مهندسی هوشمند ساز واکسن ویروس کرونا دستگاه ضد عفونی دست هوشمند است که با باکار گیری این دستگاه در اداره های ، بانک ها و مراکز تجمع زنجیره انتقال ویروس قطع می گردد و این تنها راهکار انتشار این بیماری ویروسی است .

 بهترین روش ضد عفونی اتومات دست در بانک

بهترین روش ضد عفونی اتومات دست در بانک

قیمت دستگاه ضدعفونی دست اتومات چقدر است ؟ و استفاده از این دستگاه چقدر می تواند در تضمین سلامت مراجعه کننده گان به جهت انجام امور اداری در بانک های ، شهرداری و مناطق پر تردد اثر گذار خواهد بود و آیا هزینه دستگاه در مقایسه با سلامتی پرسنل قابل مقایسه است.
بهترین روش ضد عفونی دست با الکل است واین فرایند وقطی بدون نقص انجام خواهد شد که مجبور نباشیم ژل ضد عفونی یا اسپری الکل را هر لحظه همراه داشته باشیم.
دستگاه ضد عفونی کننده دست اتومات بدون نیزبه هیچ اقدام قبلی و فقط با قرار دادن دست در زیر دستگاه فرایند پاشش الکل را انجام داده و کاملا دست ضد عفوی می شود و این قیمت دستاه ضد عفونی دست را توجیه می کند.

قیمت دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست

قیمت دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست

قیمت دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک که کاملا هوشمند مواد ضدعفونی کننده دست را بصورت پودری بتواند روی دست پاشش نماید در مقایسه با قیمت هر لیتر الکل ۷۰% خیلی ارزان است . دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست به سهولت می تواند مواد ضدعفونی دست را پاشش نماید.
هزینه اولیه خرید دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست در مقایسه با کاهش مصرف الکل حتی در مقایسه با بازه زمانی چند هفته کاملا نشان می دهد که استفاده از دستگاه مذکور کاملا توجیه اقتصادی دارد.

قیمت دستگاه ضدعفونی کننده دست

قیمت دستگاه ضدعفونی کننده دست

بزرگترین مزیت دستگاه ضد عفونی کننده دست که قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست را که البته در مقایسه با برند های خارجی خیلی ارزان است را توجیه می نماید . ساخت داخل بودن دستگاه ضد عفونی هوشمند دست است .
هوشمند بودن دستگاه ضد عفونی کننده دست باعث می شود که امکان نصب دستگاه در تمامی نقاط مورد نظر در اداره ها و مهد های کودک را داشته باشد .و حتی بانک های نیز به شدت استفاده از دستگاه مذکور مورجه توجهشان قرار گرفته است .

فروش دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی

فروش دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی

فروش دستگاه ضد عفونی کننده دست هوشمند و دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی بسیار مورد توجه در این ایام کرونایی جامعه می باشد . بهترین مزیت دستگاه ضد عفونی در نحوه پاشش این دستگاه است که محلول ضد عفونی کننده دست را بتواند به بصورت کامل به تمامی سطح دست پاشش نماید.
بنابراین دستگاه ضد عفونی پدالی در ابتدای شیوع کرونا استفاده می شود ولی اکنون بیشتر خریداران ترجیح می دهند که دستگاه ضدعفونی اتوماتیک یا در اصطلاح بازار دستگاه پاشش لیزی داشته باشند.

فروش دستگاه ضد عفونی کننده

فروش دستگاه ضد عفونی کننده

قیمت دستگاه ضد عفونی دست و فروش دستگاه ضد عفونی کننده دست نتنها در ایران بلکه در خیلی از کشورهای دیگر کاملا الزامی می باشد . اخرین نتایج بررسی وضعیت کرونا نشان می دهند که یکی از اصلی ترین روشهای شیوع کرونا انتقال بیماری و ویروس توسط دست می باشد .
استریل کردن دست خیلی زمانبر و پر هزینه برای محیط های پر جمعیت است بنابراین استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک بسیار موثر در جلوگیری از زنجیره انتقال کرونا است .

قیمت دستگاه پاشش مواد ضد عفونی

قیمت دستگاه پاشش مواد ضد عفونی

قیمت دستگاه ضد عفونی دست که این دستگاه پاشش مواد ضد عفونی را با اسکن دست توسط چشمی انجام می دهند و سپس اقدام به پاشش پودری و یا مه پاش دست می نماید.
مهم ترین نکته در قیمت دستگاه پاشش مواد ضد عفونی نحوه پاشش مواد ضد عفونی گران قیمت است .بدین معنی که اگر پاشش مواد ضد عفونی پودر نباشد مصرف این مواد توسط دستگاه بسیار پر هزینه خواهد بود و این موضوع بسیار موثر در افزایش هزینه های خریدار دستگاه و نارضایتی خواهد بود.

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست هوشمند

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست هوشمند

ضد عفونی کردن هوشمند دست یعنی به هیچ عنوان دست با اشیاء جهت ضد عفونی نمودن ارتباط نداشته باشد . هماهنگونه که مطلع هستید استفاده مشترک قوطی و اسپری های ضد عفونی باعث می شود که ویروس متاسفانه انتقال یابد.
قیمت دستگاه ضد عفونی دست تحت تاثیر قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست هوشمند است . هوشمند بودن قطعات مورد تاکید هر خریدار دستگاه ضد عفونی می باشد .
هوشمند بودن دستگاه می تواند متاثر در نحوه پاشش و کوچک بودن دستگاه و همچنین کاهش چشمگیر مصرف مواد ضد عفونی را شامل شود.

قیمت دستگاه اتوماتیک ضدعفونی دست

قیمت دستگاه اتوماتیک ضدعفونی دست

قیمت دستگاه اتوماتیک ضد عفونی دست و قیمت دستگاه ضد عفونی دست به لحاظ ظاهر شاید کاملا مشابه باشد ولی تفاوتی که دستگاه ضد عفونی دست را مستثنا می نماید نحوه عملکرد دستگاه اتوماتیک ضد عفونی دست است .
بنابراین استفاده از دستگاه مذکور با توجه به قیمت ارزان دستگاه بسیار مورد توجه است و قیمت دستگاه ضد عفونی دست به گارانتی ۶ ماه بی قید و شرط به شدت مورد توجه در بازار قرار گرفته است.

قیمت دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست دیجی کالا

قیمت دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست دیجی کالا

در ایران دیجی کالا بعنوان مرجع برای خیلی از دستگاه های تولیدی در داخل کشور محسوب می شود . قیمت دستگاه ضد عفونی دست در دیجی کالا بالای یک میلیون تومان است ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است .
این موضوع باعث شده که دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست دخلی که عملکرد و قابلیت بی نظیری دارد مورد توجه قرار گیرد.
مواد ضد عفونی قابل استفاده در دستگاه حتما باید مایع باشد .

فروش مایع ضدعفونی ارزان دستگاه ضد عفونی دست

فروش مایع ضدعفونی ارزان دستگاه ضد عفونی دست

اهمیت استفاده از دستگاه ضدعفونی دست در شرایط بحرانی و گسترش کرونا بر هیچ کس پوشیده نیست . خرید دستگاه ضد عفونی چشمی با قابلیت پاشش اتومات و قطع پاشش در زمان مشخص بسیار مورد توجه خریداران این محصول بوده است .
پیشهاد شگفت انگیز ما ارسال مایع ضدعفونی کننده دست با قیمت مناسب و خیلی باصرفه می باشد . بنابراین شما می توانید با خرید هر دستگاه نسبت به دریافت مایع ضدعفونی کننده دست را باقیمت مناسب از ما دریافت نمایید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

بازرگانی نیکان