تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک

دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک، محصولی بسیار با کیفیت و کاربردی می باشد. این محصول ضد عفونی کننده عمدتا در مراکز شلوغ مانند بیمارستان ها، باشگاه های ورزشی و بسیاری دیگر از مکان ها کاربرد دارد. دستگاه ضد عفونی کننده پدالی و دستگاه ضد عفونی کننده دست بیمارستانی، نمونه هایی از انواع مختلف این دستگاه ها می باشند.  این محصول از قیمت بسیار مناسبی  برخوردار می باشد. و تمامی افراد می توانند با پرداخت مبلغی ارزان دستگاه را خریداری نموده و از کاربرد های آن بهره مند شوند. 

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک

تفاوت دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک با پدالی

تفاوت دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک با پدالی

دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک، از مدرن ترین و جدید ترین مدل های دستگاه ضد عفونی کننده می باشد. در ساخت این دستگاه ها حسگر ها و امکاناتی تعبیه شده که موجب راحتی مصرف کنندگان می شود. چشمی که در دستگاه های اتوماتیک وجود دارد موجب می شوند تا فرد مصرف کننده، بدون دخالت دست و انجام کاری از دستگاه استفاده نمایند. دستگاه های ضد عفونی کننده پدالی نوعی از این دستگاه ها می باشند. این دستگاه با پدالی که برای تعبیه شده عمل ضد عفونی دست را انجام می دهند. 

میزان بهداشتی بودن دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک، بسیار بیشتر از مدل پدالی آن می باشد. به این دلیل که دستگاه های اتوماتیک بدون دخالت دست یا کاری خاصی اقدام به ضد عفونی و پاشیدن مواد ضد عفونی کننده می کنند بنابراین آلودگی و میکروب کمتری از این طریق انتقال پیدا می کند. 

دستگاه ضد عفونی کننده پدالی، به وسیله پدالی که در قسمت زیرین آن وجود دارد مواد ضد عفونی کننده را به دست ها می پاشد. این دستگاه تنها با فشار پا به این پدال عمل پاشیدن مواد ضد عفونی کننده را انجام می دهد. مقدار پاشیدن مواد ضد عفونی در هر یک از دستگاه ها متفاوت می باشد. برای مثال مقدار مواد ضد عفونی کننده ای که دستگاه اتوماتیک به دست ها می پاشد مقداری معین و مشخص تعیین شده ای می باشد. ولی در دستگاه های ضد عفونی کننده پدالی، فرد با توجه به مقدار فشاری که به پدال وارد میکند و هم چنین تعداد دفعات فشار دادن پدال مقداری مواد ضد عفونی کننده از دستگاه خارج می شود. اسپری ضد عفونی کننده دست محصولی است که در مدل های مختلف این دستگاه ها قرار داده می شود. دستگاه با عمل پاشیدن، اسپری حاوی مواد ضد عفونی کننده را روی دست پخش می کند. 

نرخ انواع مدل دستگاه ضد عفونی کننده

نرخ انواع مدل دستگاه ضد عفونی کننده

انواع مدل های این دستگاه ضد عفونی کننده در بازار موجود می باشد. هم چنین این دستگاه ها با قیمتی بسیار مناسب و ارزان در دسترس مشتریان قرار دارد. 

انواع مدل دستگاه های ضد عفونی کننده در مراکزی معتبر عرضه می شوند. هم چنین این دستگاه ها با نرخی ارزان و مناسب در بازار عرضه می شود.  

برای خرید این دستگاه ها می بایست به مراکز معتبر عرضه این محصولات مراجعه نموده و دستگاه مورد نظر خود را در مدل انتخابی خود، با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی مطلوب خریداری نمود. 

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان