تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / قیمت دستگاه ضد عفونی کننده هوا |تصفیه هوا ۱۰ تا ۱۲۰ دقیقه

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده هوا |تصفیه هوا ۱۰ تا ۱۲۰ دقیقه

دستگاه ضد عفونی کننده هوا برای محیط های بسته طراحی و ساخته و گواهی تایید اروپا را اخذ نموده است . این دستگاه تصفیه هوا ، تمام پاتوژن یا میکروب و ویروس ها را با روش پلاسمای سرد و ازون تصفیه و هوای استریل شده از دستگاه خارج می نماید. در نتیجه کل هوا ، سطوح و محیط بسته را طی زمان ۱۰ تا ۱۲۰ دقیقه استریل می نماید و نیاز به هیچ گونه ماده ضد عفونی کننده مثل الکل یا محلول ضد عفونی معمول ندارد.

دستگاه ضد عفنونی کننده هوا و سطوح

دستگاه ضد عفنونی کننده هوا و سطوح

ضد عفونی نمودن هوا و سطوح یک الزام بمنظور پیشگیری از انواع بیماری ها از جمله کرونا است .بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان یا بازرگان هوشن افتخار دارد با تولید وعرضه انواع دستگاههای هوشمند توانسته است نقشی در پیشگیری و جلوگیری از انتقال بیماری کرونا داشته باشد.

دستگاه ضد عفونی کننده هوا

دستگاه ضد عفونی کننده هوا بیمارستانی

تحقیقات نشان داده است بیشترین راه انتقال انواع ویروس از هوا می باشد و بیمارستان نیز یکی از مراکزی می باشد که شیوع ویروس کرونا در آن بسیار زیاد است و از جمله الوده ترین نقاط در سرایت انواع بیماری ازجمله کرونا است . دستگاه تصفیه هوا بصورت مستمر هوا را تصفیه می کند و آلوده ترین نقاط را از ویروس و انواع پاتوژن پاک سازی می نماید.

دستگاه ضد عفونی کننده  هوا با ازون

دستگاه ضد عفونی کننده هوا با ازون

قابلیت دستگاه تصوفیه هوا می بایستی به گونه ای باشد که علی رغم از بین بردن انواع ویروسهای موجود در هوا با ازون باید خسارتی نیز ایجاد ننماید. خسارت به معنی جلوگیری از بروز یا ایجاد مخاطره برای سلامتی انسان می باشد که دستگاه هوشمند ضد عفونی کننده هوا ازون تمامی میکروب ها را از بین می برد و هیچ گونه اسیبی برای سلامتی ایجاد نمی کند.

دستگاه ضد عفونی  کننده هوا خانگی

دستگاه ضد عفونی کننده هوا خانگی

دستگاه ضد عفونی کننده هوا برای مصرف خانگی بسیار حائز اهمیت است به این دلیل که این دستگاه می بایستی سلامتی خانواده را حفظ و تضمین نماید. مراجعه روزانه و مستمر به بیرون از منزل باعث انتقال انواع ویروس می شود بنابراین وجود دستگاه ضد عفونی کننده و تصفیه هوای منزل باعث از بین بردن ویروس کرونا از سطوح و هوا در زمان ۱۰ تا ۱۲۰ دقیقه می شود.

دستگاه ضد عفونی  کننده هوا قیمت

دستگاه ضد عفونی کننده هوا قیمت

قیمت دستگاه های های ضد عفونی کننده از ۸۵۰/۰۰۰تومان تا حدود ۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان است . کارایی دستگاه تعیین کننده قیمت تمام شده آن می باشد . بنابراین دستگاه ضد عفونی کننده چشمی قیمتی ارزان تر قطعا با دستگاه ضد عفونی تصفیه هوا دارد .
بهترین دستگاه ضد عفونی دستگاه ضد عفونی کننده هوا است که قابلیت ضد عفونی سطوح را هم بصورت مستمر بدون استفاده از مواد ضد عفونی کننده معمول داشته باشد.

دستگاه ضد عفونی  کننده هوای اتاق

دستگاه ضد عفونی کننده هوای اتاق

دستگاه ضد عفونی در حال حاضر تنها واکسن و تنها راه پیشگیری از بیماری است . هوای اتاق هتل و مسافر خانه و حتی منزل به شدت تحت تاثیر ویروس می باشد و وجود این دستگاه ها برای محیط هایی بسته که مراجعه کننده نیز زیاد دارد بشدت مورد توجه و مورد نیاز می باشد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

بازرگانی نیکان