تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / محلول ضدعفونی / محلول ضد عفونی الکل / قیمت روز محلول ضد عفونی الکلی

قیمت روز محلول ضد عفونی الکلی

امروزه محصولات بهداشتی بسیاری جهت ضد عفونی کردن دست، محیط و لوازم تولید و عرضه می شوند. محلول ضد عفونی الکلی بهترین و مناسب ترین روش برای خلاصی از انواع آلودگی ها می باشد.

قیمت این محصول بنابر موارد مختلفی اعلام می شود، اما در هر صورت مناسب بوده و جهت رفع تقاضای بالای افراد به دو روش مستقیم و غیر مستقیم عرضه می شود.

قیمت روز محلول ضد عفونی الکلی

موارد استفاده از محلول ضد عفونی الکلی

موارد استفاده از محلول ضد عفونی الکلی

انواع آلودگی های ویروسی موجبات اصلی بیماری هاست، بهترین را جلوگیری از ابتلا به انواع بیماری شست و شوی مداوم دست ها با آب و صابون می باشد، اما این کار در هر زمان و هر مکانی ممکن نیست. اما چه راه دیگری برای حفظ بهداشت و سلامت وجود دارد؟

ضد عفونی الکلی از جمله محصولات کاربردی در زمینه از بین بردن عوامل بیماری زا و انواع آلودگی می باشد. این محصول قابلیت استفاده در هر زمان و مکانی را دارد و تنها با چند اسپری کوتاه می تواند عمل ضدعفونی را انجام دهد. این محصول کاربردی و پرطرفدار در موارد بسیاری قابل استفاده می باشد که از جمله آنها عبارتند از:

  • بیمارستان محلی است که به طور مستقیم با انواع آلودگی و عوامل بیماری زا در ارتباط است، محلول ضدعفونی الکلی بهترین انتخاب جهت حفظ بهداشت در این مکان باشد.
  • دست ها در طول روز با موارد بسیاری در تماس اند و محلول ضد عفونی بهترین راه برای عاری کردن آنها از هرگونه آلودگی است.
  • از محلول ضد عفونی کننده می توان در منازل و محل کار نیز جهت تمیز کردن دستگیره ها و سطوح مختلف استفاده کرد.

فروش محلول ضد عفونی الکلی ۷۰ درصد

فروش محلول ضد عفونی الکلی 70 درصد

محلول ضد عفونی الکلی می تواند در زمینه از بین بردن آلودگی های نامرئی بهترین انتخاب باشد، چرا که تنها با چند قطره از این محصول می توانید دست های خود را تمیز کرده و از انواع آلودگی و عوامل بیماری زا پاک کنید. همچنین این محلول را می توان همیشه و همه جا در کیف و یا جیب خود به همراه داشت تا در زمان دلخواه آن را مورد استفاده قرار داد.

قیمت ضدعفونی الکلی با توجه به بسیاری عوامل تعیین می شود که برخی از آنها عبارتند از:

  1. میزان تولید و تقاضا
  2. کیفیت محصول
  3. برند تولید کننده
  4. خرید مستقیم و غیر مستقیم
  5. شرایط زمان از لحاظ وجود بیماری خاص
  6. خرید عمده و یا خرده

قیمت ضد عفونی الکلی با وجود موارد مذکور بسیار مناسب می باشد. فروش ضد عفونی الکلی به دلیل تقاضای بالای افراد در این دوره از بیماری به صورت چشمگیری افزایش یافته است؛ قیمت فروش ضد عفونی الکلی ۷۰ درصد با قیمتی نازل مناسب همراه می باشد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه انواع محلول ضد عفونی استاندارد

عرضه انواع محلول ضد عفونی استاندارد در انواع برندهای مختلف به روش مستقیم و غیرمستقیم از سوی فروشندگان انجام می شود. فروشندگان برتر انواع مایع ضد عفونی کننده

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان