تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / هوشمند سازی / قیمت فروش ماژول رله اپتوکوپلر

قیمت فروش ماژول رله اپتوکوپلر

ماژول رله اپتوکو پلر قطعا خسارت جانی اپراتور و مالی شکستن قالب را به صفر می رساند .اگر یک شیر برقی که برق آن بایستی قطع شود و هنوز وصل باشد (بدلیل چسبیده شده پلاتین رله) باعث شکستن قالب و یا بعضا در پرسهای نیمه اتومات باعث آسیب به اپراتور گردد.

قیمت ماژول رله صنعتی

یک ماژول اپتو کوپلر که بصورت یک پک ۸ تایی ارائه میگردد.این ماژول قابل استفاده برای دستگاههائی است که میخواهند ولتاژ DC 24 ولت را سوئیپینگ نمایند.و تحمل جریان ۶ آمپر برای هر اپتو کوپلر در این مدار طراحی گردیده است.
با توجه به اینکه ولتاژ DC در لحظه قطع و وصل جرقه میزند بناب این رله گزینه مناسبی برای این کار بشمار نمیرود.و بعد از مدتی آسیب دیده و ممکن است باعث خسارات جبران ناپذیری گردد. که از جمله آن میتوان در پرسهای هیدرولیک نام برد .

رله صنعتی موارد مصرف

این ماژول دارای ۸ ورودی و ۸ خروجی میباشد.و توسط LED میتوان به قطع و وصل شیر برقی را مشاهده نمود . با توجه به پک بدون ماژول امکان عیب یابی و سهولت در سیم کشی فراهم شده است.
این ماژول در پرسهای هیدرولیک ۳۰۰ تنی تست شده و حتی یک مورد ایراد در مدت زمان ۲ سال مشاهده نشده است. اپتو کوپلرهای بکار گرفته شده در این مازول توسط آمریکا طراحی گردیده است.
در دستگاههای قدیمی که فاقد PLC میباشند نیز کاربرد دارد. و میتوان جهت قطع و وصل نمودن استفاده نمود.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Drip irrigation control device Warranty 36 months

دستگاه کنترل آبیاری قطره ای ضمانت ۳۶ ماه | کنترلر آبیاری قطره ای

دستگاه کنترل آبیاری قطره ای ضمانت 36 ماه و دستگاه آبیاری اتوماتیک باغ و لیست قیمت تایمر آبیاری قطره ای و یا تایمر آبیاری ارزان و قیمت هرمتر آبیاری قطره ای و لیست تجهیزات آبیاری قطره ای و قیمت دستگاه آبیاری اتوماتیک گلدان و بهترین تایمر آبیار دیجی کالا وبهترین تایمر هوشمند الکترونیک نیکان و دستگاه آبیاری اتوماتیک ایرانی

بازرگانی نیکان