تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / هوشمند سازی / قیمت فروش ماژول رله اپتوکوپلر

قیمت فروش ماژول رله اپتوکوپلر

ماژول رله اپتوکو پلر قطعا خسارت جانی اپراتور و مالی شکستن قالب را به صفر می رساند .اگر یک شیر برقی که برق آن بایستی قطع شود و هنوز وصل باشد (بدلیل چسبیده شده پلاتین رله) باعث شکستن قالب و یا بعضا در پرسهای نیمه اتومات باعث آسیب به اپراتور گردد.

قیمت ماژول رله صنعتی

یک ماژول اپتو کوپلر که بصورت یک پک ۸ تایی ارائه میگردد.این ماژول قابل استفاده برای دستگاههائی است که میخواهند ولتاژ DC 24 ولت را سوئیپینگ نمایند.و تحمل جریان ۶ آمپر برای هر اپتو کوپلر در این مدار طراحی گردیده است.
با توجه به اینکه ولتاژ DC در لحظه قطع و وصل جرقه میزند بناب این رله گزینه مناسبی برای این کار بشمار نمیرود.و بعد از مدتی آسیب دیده و ممکن است باعث خسارات جبران ناپذیری گردد. که از جمله آن میتوان در پرسهای هیدرولیک نام برد .

رله صنعتی موارد مصرف

این ماژول دارای ۸ ورودی و ۸ خروجی میباشد.و توسط LED میتوان به قطع و وصل شیر برقی را مشاهده نمود . با توجه به پک بدون ماژول امکان عیب یابی و سهولت در سیم کشی فراهم شده است.
این ماژول در پرسهای هیدرولیک ۳۰۰ تنی تست شده و حتی یک مورد ایراد در مدت زمان ۲ سال مشاهده نشده است. اپتو کوپلرهای بکار گرفته شده در این مازول توسط آمریکا طراحی گردیده است.
در دستگاههای قدیمی که فاقد PLC میباشند نیز کاربرد دارد. و میتوان جهت قطع و وصل نمودن استفاده نمود.

[کاتالوگ دستگاههای تولیدی را در کانال تلگرام ما مشاهده کنید.].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Professional car GPS

جی پی اس حرفه ای خودرو | جی پی اس فروش ضد سرقت

جی پی اس حرفه ای خودرو و قیمت جی پی اس خودرو و نصب جی پی اس خودرو و لیست قیمت ردیاب خودرو و خرید جی پی اس ارزان و خرید جی پی اس کوچک و جی پی اس خودرو دیجی کالا و قیمت جی پی اس کامیون و بهترین جی پی اس را از تولید کننده جی پی اس و بدون واسطه دریافت نمایید.

بازرگانی نیکان