تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / محلول ضدعفونی / محلول ضد عفونی بیمارستانی / مراکز فروش محلول ضد عفونی دست بیمارستانی

مراکز فروش محلول ضد عفونی دست بیمارستانی

نمایندگی فروش محلول ضد عفونی دست بیمارستانی که از طرف شرکت تولید کننده این محصول در اقصی نقاط کشور راه اندازی شده است از جمله معتبر ترین و شناخته شده ترین مراکزی است که در زمینه توزیع و پخش این محلول ها مشغول به فعالیت می باشد. در این مراکز، محلول های ضد عفونی کننده در بطری هایی با ظرفیت های مختلف که بر حسب سی سی یا میلی لیتر تعیین می شوند به متقاضیان عرضه می گردند. 

مراکز فروش محلول ضد عفونی دست بیمارستانی

مواد تشکیل دهنده محلول ضد عفونی دست

مواد تشکیل دهنده محلول ضد عفونی دست

انواع ضد عفونی کننده دست شامل محلول های ضد عفونی کننده دست بیمارستانی در حجم های مختلف ، ژل های ضد عفونی کننده دست ویژه کودکان، محلول ضد عفونی کننده جهت مصارف خانگی ، اسپری های ضد عفونی کننده دست ، محلول های ضد عفونی با پایه الکل در دو گروه اتانول و متانول می باشد. 

همان طور که ذکر شد مواد ضد عفونی کننده دست ها به شکل های اسپری، محلول و ژل به بازار عرضه می شوند که از لحاظ ترکیبات اصلی تفاوت چندانی با هم ندارند. 

ماده اثر گذاری که در بسیاری از محلول های ضد عفونی کننده دست مورد استفاده قرار می گیرد الکل می باشد،  به طوری که نزدیک به ۷۰ تا ۸۰ درصد از ترکیبات آن ها را الکل تشکیل می دهد. 

 نکته حائز اهمیتی که در ابطه با انواع مواد ضد عفونی کننده دست ها باید ذکر کرد این است که از لحاظ نحوه عملکرد آن ها هیچ تفاوتی بین انواع ژل، محلول و اسپری وجود ندارد. 

الکل ها علیرغم اینکه دارای خاصیت ضد عفونی کنندگی بسیار بالایی هستند باعث خشکی و شکنندگی لایه سطحی پوست دست ها می شوند از این رو در ترکیبات اصلی این محلول ها مقداری مواد نرم کننده از جمله گلیسیرین، ژل آلوئه ورا، روغن گلیسرول و برخی مواد نرم کننده و ترمیم ‌کننده  اضافه می نمایند تا عوارض جانبی الکل را به حداقل ممکن برساند.

وجود نرم کننده ها علاوه بر نرم و لطیف نگه داشتن پوست دست، بوی تند الکل را خنثی کرده و با کاهش سرعت تبخیر الکل مدت ماندگاری محلول ضد عفونی کننده را روی دست ها به نحو چشمگیری بالا می برد. 

 

خرید محلول ضد عفونی دست ۵۰۰ میلی لیتر

خرید محلول ضد عفونی دست 500 میلی لیتر

خرید ضد عفونی کننده دست ۵۰۰ میلی لیتر از جمله روش هایی است که متقاضیان را در حفظ بهداشت فردی و به تبع آن بهداشت اجتماعی یاری می رساند. 

بسیاری از افراد بر این باور هستند که این نوع محلول پوست دست آن ها را خشک و شکننده کرده و از این طریق آسیب جدی به پوست آن ها وارد می نماید در حالی که این یک باور اشتباه است، زیرا این محصول در ترکیبات خود مقدار معینی مواد نرم کننده و مرطوب کننده دارد که از ایجاد خشکی مفرط پوست جلوگیری به عمل آورده و پوست را مرطوب نگه می دارد. 

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش محلول ضد عفونی الکلی

محلول های ضدعفونی که بر پایه الکل ساخته می شوند از قدرت میکروب‌ زدایی و پاک‌ کنندگی بالایی برخوردار هستند و دارای کاربرد های بسیار زیادی می‌ باشند، مرکز پخش محل

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان