تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / ردیاب / مراکز پخش ردیاب آهنربایی خودرو شخصی

مراکز پخش ردیاب آهنربایی خودرو شخصی

ردیاب خودرو شخصی را می توانید به صورت مستقیم از سایت ما به عنوان مرکز پخش کننده خریداری نمایید. پیشرفته ترین نوع این ردیاب ها بدون نیاز به سیم کشی بوده و توسط آهن رباهای پرقدرت به زیر ماشین یا بدنه فلزی چسبیده و امکان ردیابی لحظه به لحظه را توسط یک اپلیکیشن برای صاحبان خودروها فراهم می کنند. ردیاب ها انواع مختلفی دارند و شما می توانید بهترین نوع آن را با توجه به نوع سیستم خودروی خود انتخاب و سفارش دهید.

مراکز پخش ردیاب آهنربایی خودرو شخصی

معرفی انواع ردیاب خودرو

معرفی انواع ردیاب خودرو

انواع ردیاب خودرو از نظر ویژگی های ظاهری، کارایی و فناوری به کار رفته در آن با یکدیگر تفاوت دارند. در بازار مدل های مختلفی از ردیاب ها را می توانید مشاهده کنید. با افزایش آمار سرقت خودروها در سراسر جهان، هر روز نوع جدیدی از ردیاب ها با فناوری های پیشرفته تر تولید می شوند. امروزه بهترین نوع ردیاب ها مجهز به سیستم جی پی اس می باشد. این ردیاب ها قادرند حرکت ماشین را به صورت لحظه ای ثبت و به صاحبان آن گزارش کنند.

ردیاب های فندکی از دیگر انواع این محصول هستند که از نظر سرعت در نصب، شباهت بسیار زیادی به ردیاب های مغناطیسی دارند. در این مدل ها محلی برای درج سیمکارت تعبیه شده که با فعال کردن آن می توان خودرو را به راحتی ردیابی نمود.

ردیاب های مغناطیسی گزینه بسیار مناسبی برای خودروهایی هستند که در مکان های خلوت پارک می شوند. در این نمونه محصول، آهنرباهای بسیار قدرتمندی وجود دارد که به یکی از قسمت های ماشین آن را می چسبانند و بدون آنکه در معرض دید باشند، به راحتی می توانند صاحب خودرو را از خطر احتمالی سرقت آگاه کنند.

اگر به دنبال خرید جی پی اس های ارزان قیمت هستید، خرید ردیاب های دیاگ را به شما پیشنهاد می کنیم. ساده ترین نوع ردیاب موجود در بازار هستند که بر روی سوکت دیاگ برق خودرو نصب و بدون نیاز به هیچ فرآیند خاصی، کار ردیابی را شروع می کنند.

قیمت نهایی جدیدترین ردیاب خودرو شخصی

قیمت نهایی جدیدترین ردیاب خودرو شخصی

قیمت انواع ردیاب آهنربایی خودرو شخصی را می توانید از طریق سایت ما به دست آورید. نرخ این محصولات به صورت روزانه در سایت درج می شود تا خریداران قبل از ثبت نهایی سفارش، با اطلاع از قیمت ها، نسبت به خرید خود اقدام نمایند. ردیاب ها با توجه به تکنولوژی که در ساخت آنها استفاده شده، نرخ های متفاوتی دارند. می توانید آن را به صورت تلفنی نیز بپرسید.

جدیدترین ردیاب ها دارای سیستم های پیشرفته کنترل از راه دور هستند و می توانند به صورت لحظه ای با به صدا در آوردن آژیر خطر، صاحب خودرو را از سرقت آگاه سازند. در خرید اینترنتی امکان مقایسه مشخصات، ویژگی ها و قیمت هر محصول به صورت جداگانه فراهم است.

[بازدید کننده گرامی جهت سفارش و خرید انواع دستگاه الکترونیکی ارتباط بگیرید.].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان (هوشن)
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده ردیاب ماهواره ای ضد سرقت خودرو

عرضه کننده، ردیاب ضد سرقت را با کیفیت عالی  به صورت کلی و جزئی در اختیار مشتریان در این مرکز قرار می دهد. عرضه کننده، این کالا را با درجه بندی کیفیت و مرغو

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان