تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / مرکز فروش دستگاه ضدعفونی هوشمند اتوماتیک

مرکز فروش دستگاه ضدعفونی هوشمند اتوماتیک

خوشبختانه در کشور ایران بزرگ ترین و معتبرترین مراکز در زمینه ی فروش دستگاه ضدعفونی هوشمند اتوماتیک به طور گسترده و فراوان مشغول به فعالیت هستند. مراکز فروش دستگاه ضد عفونی هوشمند در تلاش اند تا باکیفیت ترین و درجه یک ترین نوع این محصول را به مشتریان و خریداران خود عرضه کنند و رضایت آنان را در رابطه با این محصول به دست آورند. 

مرکز فروش دستگاه ضدعفونی هوشمند اتوماتیک

ویژگی دستگاه ضدعفونی هوشمند دیواری بدون تماس

ویژگی دستگاه ضدعفونی هوشمند دیواری بدون تماس امروزه به منظور ضد عفونی کردن دست ها در مکان های عمومی و تفریحی از دستگاهی به نان دستگاه ضدعفونی هوشمند دیواری استفاده می شود. این دستگاه بدون تماس دست با آن و به شکل اتوماتیک عمل می کند و از بسیار بهداشتی و فوق العاده می باشد. از اصلی ترین ویژگی های این نوع دستگاه می توان به نصب سریع و آسان آن بر روی دیوار اشاره کرد. همچنین این محصول فضای کمی از دیوار را در بر می گیرد و فضای دیوار را نامرتب و شلوغ جلوه نمی دهد. 
از مهم ترین ویژگی های و مزیت های این نوع محصول، عدم نیاز به صابون، آب، الکل و سایر مواد ضد عفونی کننده می باشد. این دستگاه قابلیت دارد که دست های افراد را به طور مرتب و دقیق بودن استفاده از هیچ ماده ی دیگری، ضدعفونی و پاکسازی کند. پاشش محلول بر روی دست به مدت زمان کمتر از یک ثانیه از ویژگی های دیگر این دستگاه محسوب می شود که فرد باید این محلول ریخته شده بر روی دست را به تمام نقاط دست یعنی انگشتان، کف و پشت دست و میان انگشت ها پخش کند تا به طور کامل تمیز و ضد عفونی شود. 

قیمت عمده دستگاه ضد عفونی اتوماتیک دیواری

قیمت عمده دستگاه ضد عفونی اتوماتیک دیواری قیمت دقیق و روز دستگاه ضد عفونی اتوماتیک به مرغوبیت و اصل بودن آن بستگی دارد. دستگاه ضد عفونی دیواری به دو روش عمده و تکی به مشتریان عرضه می ود که قیمت هر یک از این روش ها با یکدیگر متفاوت و متغیر است. قیمت عمده این محصول در مقایسه با قیمت تکی بسیار ارزان تر و مناسب تر است؛ زیرا عمده فروشی سبب کاهش قیمت و حذف هزینه های اضافی می شود. مناسب بودن قیمت عمده این دستگاه، سبب شده تا بسیاری از متقاضیان جذب آن شوند و آن را در اولویت خرید های خود قرار دهند. 
بهای خرید دستگاه ضدعفونی به پارامترهای مختلفی اعم از: نوسانات بازار، مرغوبیت، جنس، برند و مارک، روش خرید اعم از مستقیم و غیر مستقیم، روش بسته بندی، سایز و اندازه و غیره بستگی دارد. همه ی این پارامترهای ذکر شده در تعیین قیمت و یا افزایش و کاهش آن بسیار تاثیر گذار و مهم هستند. 

[شرکت دانش بنیان هوشمند الکترونیک نیکان سفارش ساخت تجهیزات وارداتی شما را پذیرا می باشد .].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Price of Quid 19 home sterilized UV machine

قیمت دستگاه استریل uv خانگی کووید ۱۹

دستگاه استریل UV خانگی ساخت ایران و با قابلیت تضمینی ضد عفونی هوا وسطوح و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان