تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / ردیاب / مرکز فروش ردیاب پیشرفته خودرو ایرانی

مرکز فروش ردیاب پیشرفته خودرو ایرانی

ردیاب خودرو ایرانی دستگاهی است که نشان دهنده موقعیت مکانی خودرو شما در هر لحظه می باشد. این ردیاب های در حال حاضر با امکانات کاملا پیشرفته تولید شده اند و در مراکز فروش خریداران می توانند انواع مختلف آن را مشاهده کنند.

مرکز فروش ردیاب پیشرفته خودرو ایرانی

ردیاب خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

ردیاب خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

ردیاب خودرو یکی از جدید ترین سیستم های موجود در بازار می باشد که کارایی بسیار بالایی دارد.
از آن جایی که این سیستم کاربرد های زیادی دارد در سال های اخیر بیشتر مالکان خودرو به دنبال تهیه آن هستند.

این سیستم به طور کلی از دو بخش نرم افزاری و سخت افزار تشکیل شده است که می تواند ابتدا اطلاعات را از طریق جی پی اس دریافت کرده و سپس به مالک خودرو منتقل کند.

لازم است بدانید کارکرد این سیستم با وجود جی پی اس امکان پذیر شده است و می توان گفت از سال ۱۹۹۰ به بعد جی پی اس مورد استفاده قرار گرفته است؛ جی پی اس تمامی اطلاعاتی مکانی را در هر شرایط آب و هوایی در سراسر جهان به صورت رایگان ارائه می دهد.

حال در خصوص کاربرد ردیاب پیشرفته خودرو باید توجه داشته باشید مهمترین دلیل استفاده از این سیستم، قابلیت ردیابی خودرو می باشد که با وجود این امر امکان سرقت خودرو شما صفر است، به طوری که پس از ارسال دستور توسط مالک خودرو، موتور خودرو خاموش شده و درها به صورت خودکار قفل می شود و به راحتی سارق به دام خواهد افتاد.

علاوه بر این باید توجه داشته باشید که این ردیاب امکان اخطار خروج از محدوده مورد نظر را نیز به وجود آورده است. و از طرفی شما می‌ توانید اقدام به باز و بستن در های خودرو از هر فاصله ای کنید.
همچنین به محض باز شدن درها یا کاپوت ماشین، از طریق گوشی آژیر کشیده شده و مالک خودرو را از این امر آگاه می کند
.

تولید کنندگان ردیاب خودرو ایرانی

تولید کنندگان ردیاب خودرو ایرانی

حال با وجود آن چه در خصوص کاربرد های  ردیاب خودرو گفته شد طبیعتاً بسیاری از افراد به دنبال تهیه آن هستند.
در اینجا باید بدانید هم اکنون تولید کنندگان زیادی اقدام به عرضه ردیاب‌ خودرو نموده اند که اگر افراد در خرید ردیاب خودرو ایرانی یا خارجی دچار تردید شده اند باید بدانند محصول تولید شده در کشور ایران در حال حاضر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و علاوه بر این قیمت ردیاب خودرو ایرانی بسیار مناسب می باشد.

البته لازم است دقت کنید که ردیاب های ایرانی نیز در درجه کیفیت ها مختلف ارائه شده و بدون شک هر چه سیستم تهیه شده پیشرفته تر باشد از امکانات بیشتری برخوردار خواهد بود و قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده ردیاب ماهواره ای ضد سرقت خودرو

ردیاب ضد سرقت و دزدگیری و ردیاب هوشمند خودرو و لیست قیمت ردیاب خودرو و ردیاب ماشین مخفی و بهترین دزدگیر و ردیاب ماهواره ای خودرو و نصب جی پی اس خودرو وبهترین ردیاب خودرو وارزان ترن ردیاب خودرو و ردیاب خودرو دیجی کالا را فقط از تولید کننده با بیشترین کیفیت دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان