تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / مرکز پخش دستگاه ضد عفونی دست هوشمند دیواری

مرکز پخش دستگاه ضد عفونی دست هوشمند دیواری

در کنار انواع محلول ها و ژل های ضدعفونی کننده در در قوطی ها و ظرف های مختلف وجود دارند، دستگاه ضدعفونی کننده ی هوشمند یکی از پیشرفته ترین نوع این محصول می باشد که در اغلب فروشگاه ها، بانک و مراکز بزرگ و کوچک قابل استفاده است. این دستگاه در مدل های مختلفی وجود دارد. مرکز پخش دستگاه ضد عفونی دست هوشمند دیواری، این محصول را با کیفیت درجه یک و ممتاز در بازار داخلی و خارجی توزیع و پخش می کند. مرکز پخش دستگاه ضد عفونی دست هوشمند دیواری

ویژگی های دستگاه ضد عفونی کننده دیواری

ویژگی های دستگاه ضد عفونی کننده دیواری دستگاه ضد عفونی کننده دیواری به صورت پدالی بوده و در برخی مدل ها نیز به صورت اتوماتیک کار می کند. این دستگاه در ابتدای درب هر مکان پر رفت و آمد مانند مراکز خرید و فروشگاه ها، بانک ها و دیگر ارگان های دولتی و خصوصی کار گذاشته می شود و وظیفه ی اسپری کردن محلول ضد عفونی کننده بر روی دست افراد مراجعه کننده و … را دارد.

دستگاه ضد عفونی دیواری قابل نصب بر روی انواع دیوارها بوده و فضای نسبتا کمی را اشغال می کند. این دستگاه ضد عفونی هوشمند امروزه کاربرد فراوانی دارد و از پخش بسیاری از میکروب ها و ویروس ها جلوگیری خواهد کرد.

اسپری ضد عفونی کننده دست که حاوی الکل یا مواد ژاول است توسط این دستگاه به طور کامل روی دست اسپری می شود و تمام سطح پوست را می پوشاند. دستگاه ضد عفونی هوشمنده با استفاده از متریال و مواد اولیه درجه یک و مقاوم تولید شده است، به همین دلیل کیفیت بسیار بالایی داشته و دوام و طول عمر آن زیاد می باشد.

پخش عمده دستگاه ضد عفونی دست هوشمند

پخش عمده دستگاه ضد عفونی دست هوشمند دستگاه ضد عفونی کننده ی دست هوشمند توسط برترین و بزرگترین تولید کننده ی آن تولید و وارد بازار می شود. این محصول ساخته شده طبق متدهای پیشرفته ی روز دنیا می باشد و کارایی آن بسیار مطلوب و موثر است.

پخش عمده دستگاه ضد عفونی دست هوشمند توسط این مرکز تخصصی و معتبر فروش این محصول به اقصی نقاط کشور انجام می شود و قابلیت ارسال با کیفیت عالی به تمام شهرها و استان های کشور را دارد.

این دستگاه در چند سال اخیر مشتریان زیادی را در بازار داخل و خارج مجذوب خود کرده است. خرید عمده ی این دستگاه نسبت به خرید تک، قیمت مناسب تری داشته و از نظر اقتصادی برای مشتریان و افراد متقاضی بصرفه تر خواهد بود.

ثبت سفارش آنلاین از تمام نقاط کشور امکان پذیر بوده و در کمترین زمان ممکن کاری این محصول به نقاط دور و نزدیک کشور قابل ارسال خواهد بود. 

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان