تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / پخش عمده دستگاه ضدعفونی دست هوشمند سنسوردار

پخش عمده دستگاه ضدعفونی دست هوشمند سنسوردار

امروزه به دلیل پخش ویروس کرونا، استفاده از دستگاه ضد عفونی دست هوشمند عمده، بسیار رواج پیدا کرده است. تولید کنندگان این دستگاه به صورت عمده این محصول را جهت استفاده در مکان های عمومی، شرکت ها و کارخانجات پخش می کنند.

پخش عمده دستگاه ضدعفونی دست هوشمند سنسوردار

مشخصات دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند

مشخصات دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند توسط گروهی از دانشجویان در داخل کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا ساخته شده است. این دستگاه کاملا به صورت اتوماتیک کار می کند و بدون دخالت دست، عمل ضدعفونی کننده را انجام می دهد.

دستگاه ضد عفونی هوشمند در کاهش آلودگی محیطی موثر است و ایمنی مصرف کننده را افزایش می دهد. این دستگاه معمولا در مکان های عمومی، مدارس، اداره جات، شرکت ها، مهد کودک ها، بیمارستان ها و….. نصب می شود و ویروس ها، باکتری ها و قارچ ها را از بین می برد.

دستگاه ضد عفونی اتومات، ابتدا عامل را تشخیص می دهد مثلا وقتی دست جلوی سنسور آن قرار می گیرد سیگنالی را برای کنترل کننده مرکزی ارسال می کند و سپس سیستم پمپاژ شروع به حرکت می کند و با استفاده از ژل تعبیه شده درون آن دست ها را ضد عفونی می کند. این دستگاه بسیار کارآمد و از انتقال ویروس ها جلوگیری می کند.

استفاده از این دستگاه سبب می شود که مواد به تمام سطح دست پاشیده شود و تمام عوامل بیماری زا از بین بروند.  این دستگاه هم چنین قابلیت تب سنجی دارد به این صورت که فرد جلو دستگاه قرار می گیرد و اگر تب فرد از ۳۷/۵ بیشتر باشد، دستگاه اخطار می دهد.

این دستگاه از طریق گوشی موبایل و بلوتوث قابل کنترل است و از هدر رفتن مواد ضد عفونی کننده جلوگیری می کند و برای محیط زیست ضرری ندارد هم چنین مقرون به صرفه نیز می باشد.

مرکز پخش دستگاه ضدعفونی بدون تماس اتومات

مرکز پخش دستگاه ضدعفونی بدون تماس اتومات مراکز زیادی وجود دارند که دستگاه ضدعفونی کننده را توزیع می کنند. این دستگاه ها به دلیل اتومات بودن و بدون تماس دست، خرید و فروش خوبی داشته است.

نمایندگی های زیادی در سرتاسر کشور در زمینه پخش این دستگاه ها فعال هستند و این محصولات را با همان قیمت تعیین شده توسط تولید کننده ارائه می دهند. این دستگاه با وجود شرایط کنونی بسیار مفید است و بیشتر در مراکز اداری و مکان هایی که تجمع در آنجا زیاد است کاربرد دارد.

سایت ها و فروش های اینترنتی بهترین پخش کننده برای دستگاه های ضد عفونی کننده محسوب می شوند، زیرا قیمت مناسبی دارند و واسطه ای در میان نیست و هم چنین احتیاجی نیست از منزل برای تهیه آن خارج شویم.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان