تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / پخش عمده دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک

پخش عمده دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک

با استفاده از علم و فناوری روز دنیا، دستگاه قدرتمندی برای ضد عفونی کردن دست و از بین بردن انواع ویروس ها و آلودگی ها ابداع گردید است؛ در کشورمان نیز مدتهاست شاهد پخش دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک عمده هستیم که با استفاده از پمپاژ مایع ضد عفونی کننده بر روی سطح دست، باعث از بین رفتن بسیاری از ویروس ها و عوامل بیماری زا می گردد و به این صورت نقش بسیار مهمی در سلامتی انسانها ایفا می نماید.

پخش عمده دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک

دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک چه مشخصاتی دارد؟

دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک چه مشخصاتی دارد؟ دستگاه ضد عفونی اتوماتیک دست یک محصول بسیار کاربردی است که می توان آن را در بیمارستان ها، اداره ها، داروخانه و فروشگاه ها نصب نمود و از کارایی آن برخوردار شد. 
از جمله مهم‌ترین مزایای که این دستگاه از آن برخوردار می باشد این است که دارای سنسور چشمی بوده و می‌تواند دست و اشیا را بدون تماس فیزیکی ضدعفونی کرده و تمامی آلودگی ها و ویروس ها را از بین ببرد؛ این دستگاه در جهت مصرف بهینه ماده ضد عفونی کننده بسیار مفید و موثر است.
 یکی از نکته های جالب توجهی که در مورد این دستگاه وجود دارد این است که دارای نمایشگر وضعیت است؛ به این صورت که چراغ سبز نشان دهنده آماده به کار بودن دستگاه است و زمانی که شروع به پاشش می کند چراغ آبی رنگ آن روشن می شود و هنگامی که دست را از زیر دستگاه برمی داریم عمل پاشش قطع می شود.
شایان ذکر است که پاشش این دستگاه به صورت دانه های بسیار ریز و دقیق است و توسط مخزنی که در جلوی دستگاه تعبیه شده انجام می شود.
این دستگاه ضدعفونی کننده دارای یک پمپ بسیار قدرتمند است که این موضوع باعث عملکرد بهتر آن شده و تمامی آلودگی ها و ویروس ها را از روی دست به خوبی پاک می نماید.

مراکز فروش دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند

مراکز فروش دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند دستگاه ضد عفونی هوشمند که در بسیاری از مراکز کشورمان عرضه می شود، با استفاده از یک بدنه فلزی تهیه شده و دارای پمپ قوی و بادوام است؛ نحوه کار این دستگاه را می توان به صورت خودکار تنظیم نمود و زمان و مقدار پاشش آن را تعیی کرد.
دارا بودن قابلیت سنسور چشمی و اینکه بدون نیاز به تماس فیزیکی عمل پاشش را انجام می دهد، یکی از نقطه‌های عطف این دستگاه می باشد که باعث حفظ بهداشت و سلامتی افراد می گردد.
با گسترش بیماری های ویروسی، در سازمانها و اداره هایی که مراجعین زیادی دارند نیاز به یک وسیله برای ضدعفونی کردن دست افراد بدون نیاز به لمس، بیش از پیش احساس می شد و دستگاه ضدعفونی کننده برای این منظور ساخته شده و بسیار مفید و موثر می باشد و هر سازمان، فروشگاه یا اداره ای می تواند آن را جلوی درب ورودی قرار داده و درون آن را با مواد ضدعفونی کننده مانند الکل پر کرده و در جهت از بین بردن ویروس ها و باکتری ها استفاده نماید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان