تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / محلول ضدعفونی / محلول ضد عفونی هوا / پخش عمده محلول ضد عفونی هوا

پخش عمده محلول ضد عفونی هوا

پخش عمده محلول ضد عفونی هوا با قیمت بسیار مناسب در این مرکز انجام می‌شود با توجه به فروش عمده محصول، بی واسطه و مستقیم در اختیار مشتریان قرار گذاشته می‌شود که همین امر باعث کاهش تمام شده محلول می گردد.

جهت خرید می توانید به وب سایت اینترنتی ما مراجعه کرده و بدون محدودیت محصولات را بررسی کنید. همچنین می توانید با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس بگیرید.

پخش عمده محلول ضد عفونی هوا

بهترین محلول ضد عفونی کننده هوا

بهترین محلول ضد عفونی کننده هوا با سرد شدن هوا اغلب مردم در معرض ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا  هستند و همواره به دنبال یک راه حل برای از بین بردن ویروس ها و ضدعفونی کننده  خانه و محیط هستند. به دلیل اینکه امروزه اکثر خانه ها کوچک و فضای بسته ای دارند، میکروب زدایی کار سختی است.
از این رو برای از بین بردن باکتری ها و میکروب ها باید به سرعت دست به کار شویم. با پیشرفت تکنولوژی محلولی به نام ضدعفونی کننده هوا کشف شد. با توجه به اینکه دغدغه های امروز ویروس کرونا هست یکی از راه های مقابله با آن بهداشت فردی و ضدعفونی کردن محیط اطراف می باشد.
محلول ضدعفونی کننده هوا معمولاً در محل های درمانی و اماکن عمومی مانند بیمارستانها، آمبولانس، آشپزخانه، اتاق کار، اداره، خانه و… استفاده می شود که با نفوذ به عمق سطوح به خوبی محیط را ضد عفونی می کند.استفاده از محلول بسیار راحت است و سازگار با تمامی تجهیزات، لوازم  است.  بوی خوب و مطبوعی دارد و به دلیل عدم نیاز به دستگاه خاصی برای پاشش، بسیار مقرون به صرفه می باشد.
یکی از بهترین نوع این محصول، محلول ضد عفونی هوای نانو می باشد که در عرض چند دقیقه قادر است، تمامی باکتری های بیماری زا را از بین ببرد.
این محلول به خوبی در سطح محیط پخش شده و یون های منفی را از بین می برد و همچنین به مناطق که غیر قابل نفوذ هستند، مانند بین پره های شوفاژ،داخل کمد نیز نفوذ کرده و از رشد باکتری و قارچ جلوگیری می کند.
این محلول و پس از مدت کوتاهی بعد از پاشش تبدیل به اکسیژن می گردد، از این رو هیچ اثرات جانبی ندارد و هیچ گونه لکه روی سطوح و لباس باقی نمی گذارد و قدرت و سرعت بالای ضدعفونی و یکنواختی ضدعفونی از مزایای استفاده از این محلول ها می باشد.

مراکز پخش محلول ضد عفونی هوای نانو

مراکز پخش محلول ضد عفونی هوای نانو مراکز پخش محلول ضدعفونی هوای نانو این محصول را با کیفیت و قیمتی مناسب در اختیار مصرف ‌کنندگان قرار می‌دهد خرید  ضد عفونی کننده هوا می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری به مرکز ما مراجعه کنید و خریدی آسان را تجربه نمایید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش محلول ضد عفونی الکلی

محلول های ضدعفونی که بر پایه الکل ساخته می شوند از قدرت میکروب‌ زدایی و پاک‌ کنندگی بالایی برخوردار هستند و دارای کاربرد های بسیار زیادی می‌ باشند، مرکز پخش محل

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان