تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / هوشمند سازی / دستگاه وارمر خون | گرم کننده خون و مایعات

دستگاه وارمر خون | گرم کننده خون و مایعات

دستگاه وارمر خون یا گرم کننده خون دستگاهی کاملا حیاتی برای انسانها و موجودات زنده است. وجود این دستگاه باعث می شود تا امکان تزریق خون به کسانی که نیاز به جراحی دارند فراهم گردد. رسیدن دمای خون تزریق شده به بدن بیمار به دمای فرد توسط دستگاه مذکور انجام می گردد.
این دستگاه بظاهر کوچک می تواند جان یک انسان را نجات دهد . ممکن تمامی تجهیزات مورد نیاز عمل بیمار وجود داشته باشد ولی عدم وجود و یا خرابی این دستگاه ریسک عمل موفقیت آمیز را بشدت بالا می برد.

تولید دستگاه وارمر خون هوشمند ساز

تولید دستگاه وارمر هوشمند ساز دستگاه وارمر خون

دستگاه وارمر خون یا تولید وارمر خون همانند سایر دستگاههایی که برای سلامتی انسان ها نقش اساسی دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دستگاهها و تجهیزات پزشکی به دلیل اهمیت سلامتی برای تمامی انسانها در کره زمین از دقت و حساسیت ویژه ای برخوردار است و می بایستی کاملا استاندارد و از عملکرد قطعی با کیفیت برخودار باشد.

تولید کالاهای پزشکی در ایران در طی سالهای اخیر پیشرفت چشم گیری داشته است و این موضوع باعث شده که دانش فنی لازم جهت بهبود دستگاههای موجود و همچنین ساخت و ارتقاء دستگاهها و تجهیزات پزشکی مورد نیاز که مستهلک شده است را فراهم نموده و ایران را در بین کشورهای منطقه مطرح نماید.

حساسیت زیاد در دستگاهها و تجهیزات همیشه مورد نظر تمامی سازندگان این دستگاه ها بوده و خواهد بود. و بمنظور رعایت این حساسیت استاندارهای تولید انواع تجهیزات پزشکی تدوین شده که تمام شرکت های تولیدی می بایستی از آن طبعیت نماید و محصولات تولیدی هوشمند خود را مطابق با استاندار اعلام شده تحویل نمایند.

وارمر خون چیست ؟ تولید کدام کشور است.

وارمر خون چیست ؟ تولید کدام کشور است.

دستگاه وارمر خون با گرم کردن خون ، مایعات تزریقی بصورت گسترده در کارهای کلینیک مورد نیاز است . دلیل اصلی و کاربرد این دستگاه در جرای های می باشد.

دستگاه وارمر خون همچنین در صورتی که بیمار دارای سنی زیاد و یا نوزاد باشد لازم است که در انجام تزریق های مورد نیز حتما با وسیله این دستگاه ابتدا مایعات تا حدود دمای بدن انسان گرم شود سپس عمل تزریق انجام می گردد حتما ضروری می باشد.
همچنین در صورتی که نیاز باشد بین ۲۵% تا ۵۰% از مایعات بدن و خون انسان جابجا گردد نیاز است حتما این دستگاه کنار تخت بیمار باشد تا با استفاده از آن اثر جانبی تزریق مایع سرد به بدن بیمار کنترل و مایع با دمای تعریف شده به بدن بیمار وارد شود.

 قیمت دستگاه وارمر خون دستگاه گرم کننده خون دستگاه وارمر چیست ?

قیمت دستگاه وارمر دستگاه گرم کننده خون دستگاه وارمر چیست ?

وارمر خون در کشورهای زیادی تولید می شود . به همین دلیل کیفیت این دستگاه نیز متفاوت است و بستگی به کشور سازنده و همچنین شرکت سازنده دستگاه وارمر خون می تواند قیمت های متفاوتی را داشته باشد التبه مهم است که بدانید در صورت نیاز به پرداخت دستگاه مذکور به نرخ ارز آن کشور و یا بانرخ دلار ، این باعث افزایش قیمت این محصول برای کشور ما که مقایسه مناسبی بین ریال و دلار وجود ندار می شود.

موضوع مهم و دوم در خصوص قیمت وارمر خون در نوع گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت های تولید کننده این محصول است .
ممکن است شرکت سازنده صرفا برای یکسال خدمات گارانتی تعریف نماید که در این بازه زمانی اعلام شده اگر دستگاه با مشکل مواجه شود خدمات گارانتی و تعویض و همچنین تحویل جایگزین وارمر خون خراب به چه صورت خواهد بود.

مزیت دستگاه وارمر ایرانی

مشابه این وارمر خون خارجی در بازار تولید دستگاه هوشمند یا هوشمند ساز در داخل کشور نیز تولید می شود.مزیت وارمر خون ایرانی در نسبت به نوع مشابه خارجی در گارانتی و خدمات دسترس این محصول است .

دستگاه وارمر خون تولید شرکت هوشمند ساز نیکان افتخار دارد نیازمندی های شما در خصوص تامین و هوشمند سازی منازل گلخانه ها ساخت دستگاها الکترونیکی و برنامه نویسی آن را برای شما با خدمات و گارانتی ویژه تولید و تحویل نماید.

[بازدید کننده گرامی جهت سفارش و خرید انواع دستگاه الکترونیکی ارتباط بگیرید.].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان (هوشن)
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

does-a-smart-hotel-have-an-advantage-for-the-21st-century-hotelier

هوشمند سازی هتل ، مزیتی برای هتل دار قرن ۲۱ دارد؟

هوشمند سازی هتل برای یک هتل دار موفق که توانسته کسب و کار بی نظیری …

بازرگانی نیکان