تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / خرید بهترین دستگاه اشعه فرابنفش uv 8000 h

خرید بهترین دستگاه اشعه فرابنفش uv 8000 h

دستگاه اشعه uv فرابنفش با تولید اشعه uv همانند نور خورشید قابلیت پاکسازی محیط از ویروس و میکروب را ایجاد تغییر در ساختار مولکولی ویروس و میکروب ایجاد می نماید. فرایند ضد عفونی محیط بسته با اشعه فرابنفش UV بصورت تابش نور فرابنفش به سطوح انجام می شود .
بعد از نصب دستگاه اشعه فرابنفش UV نیاز به انجام هیچ هزینه دیگری نیست و با روشن نمودن لامپ دستگاه UV که بصورت تایمر و زمانبدی نیز قابل انجام است ، در حدود ۰٫۵ ساعت کل فضا ضد عفونی و گند زدایی می شود.

آیا ضد عفونی با اشعه ماورای بنفش انجام می شود؟

آیا ضد عفونی با اشعه ماورای بنفش انجام می شود؟

در سال ۱۹۴۰ دانشمندان اینگلیسی با بررسی اثر ضد عفونی کننده نور خورشید که از قرن های گذشته انسان از نور خورشید برای استفاده و ضد عفونی باور داشتند، با انجام آزمایش های مختلف عدم رشد میکروب را با تابش مستقیم نور خورشید به محل کاشت میکروب از نزدیک مشاهده نمودن و اثبات گردید.
بر این اساس با پیگیری و مطالعات بیشتر به اشعه فرابنفش UV نور خورشید دست پیدا نمودن و با تشخیص اثر گذاری این اشعه در توقف گسترش میکروبی اقدام به تولید دستگاه اشعه فرابنفش و لامپ UV نمودن که با بهره گیری از این لامپ هم اکنون در مراکز پزشکی و صنایع غذایی از نور UV استفاده می شود.

دستگاه اشعه فرابنفش قیمت

دستگاه اشعه فرابنفش قیمت

تعیین قیمت و ارزش گذاری دستگاه اشعه فرابنفش براساس میزان شار نوری یا پر تو دهی این لامپ می باشد . اثر گذاری نور UV حدودی بین ۲۴۵ تا ۴۰۰ نانومتر است و لامپ UV با کیفیت های مختلف در بازار موجود است. تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان (هوشن) با استفاده از لامپ UV با استاندارد اتحادیه اروپا و با کارکرد ۸۰۰۰H ساعت بهترین محصول با بالاترین کیفیت و البته با قیمت مناسب به بازار عرضه می نموده است.
در صورت استفاده از دستگاه ثابت سقفی و یا دستگاه اشعه پورتابل در قیمت دستگاه اشعه فرابنفش تغییر ایجاد می شود.

خرید دستگاه اشعه uv تجهیزات پزشکی

خرید دستگاه اشعه uv تجهیزات پزشکی

خرید دستگاه اشعه UV بهترین دستگاه ضد عفونی برای تمامی سطوح و فضای بسته است . محدودیت استفاده از انواع مواد ضد عفونی برای تمام سطوح فضای یک مطب یا داروخانه و اثر گذاری متفاوت محلول های ضد عفونی ارزش استفاده از دستگاه اشعه UV را بسیار زیاد تایید می نماید .
ضمن اینکه دستگاه اشعه UV در حال حاضر در کشورهای جهان اول بعنوان اولین گزینه ضد عفونی و گندزدایی برای سطوح مورد استفاده قرار داده اند.
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان (هوشن) زمینه صادرات محصول تولیدی خود را به کشورهای همجوار به عنوان یکی از قوی ترین ابزارهای پیشگیری از انتشار کرونا اماده نموده است .

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

بازرگانی نیکان