تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / هوشمند سازی / هزینه هوشمند سازی کارخانه ۵ ویژگی فناوری موج ۴ صنعت ایران

هزینه هوشمند سازی کارخانه ۵ ویژگی فناوری موج ۴ صنعت ایران

هزینه هوشمند سازی کارخانه در استفاده از تکنولوژی هایی مانند هوش مصنوعی (AI)،تجهزیه تحلیل، روباتیک، و تحلیل داده های بزرگ ، اینترنت اشیا (IoT) که توسط شرکت های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد با ویژگی فناوری موج ۴ تحولی در کارخانه هوشمند ایجاد می کند زیرا مفهوم فناوری موج ۴ صنعت در دادن اختیار به دستگاه و تجهیز تا خودش با توجه به شرایط موجود و محیط و همچنین برنامه ریزی قبلی بهترین انتخاب را برای انجام ادامه کار داشته باشد.

برای آگاهی از اخرین دستگاه های ساخته شده روی لینک کلیک نماییدhttp://irhoshmand.ir

تکنولوژی موج 4 کارخانه هوشمند

تکنولوژی موج ۴ کارخانه هوشمند

هزینه هوشمند سازی کارخانه در مقایسه با تغییرات اساسی که در فرایند های تولید ایجاد می شود و همچنین هزینه های ضایعات و هزینه ریورک یا اصلاح قطعات معیوب که به دلیل خرابی تجهیزات و ایراد مواد اولیه و همچنین ایراد اپراتور ایجاد می شود را به حداقل می رساند و از محل این کاهش هزینه کل هزینه طراحی و اجرای تکنولوژی موج چهارم کارخانه هوشمند در کمتر از حداکثر ۲ سال پرداخت می شود و پس از آن سود بسیار زیادی را برای مجموعه تولید به ارمغان می آورد.

موج 4 انقلاب صنعتی در کارخانه هوشمند

موج ۴ انقلاب صنعتی در کارخانه هوشمند

در دنیا تکنولوژی و بروز بدون وداشتن اطلاعات زمینه خلق ثروت می شود و ثروت نیز موتور محرک هر اقتصاد و در نهایت افزایش سطح رفاه عمومی را فراهم می سازد. انقلاب صنعتی با اختراع ماشین بخار در حدود سال ۱۹۰۰ میلادی شروع شد و با اختراع کامپیوتر در ۱۹۴۹-۱۹۵۰ وارد مرحله جدیدی شد و عصر جدید صنعت را ایجاد نمود. خیلی اعتقاد دارند موج ۴ انقلاب صنعتی هوشمند سازی اشیاء به معنی عام می باشد هر چند در کنار مهندسی ژنتیک و نانو تکنولوژی نیز در انقلاب ۴ صنعتی هنوز مطرح می باشد.

شرکت های معتبر هوشمند سازی ساختمان

شرکت های معتبر هوشمند سازی ساختمان

هزینه هوشمند سازی کارخانه وقتی کاهش می یابد و کاملا توجیه اقتصادی دارد که شرکت های معتبر هوشمند سازی کارخانه و ساختمان هدایت ، طراحی و اجرای کارخانه هوشمدن را برعهده داشته باشد. مهم ترین بخش هوشمند سازی کارخانه برنامه نویسی و ایجاد ارتباط بین بخش های تامین کارخه و فرایند های تولید کارخانه و بخش فروش و خدمات پس از فروش کارخانه خواهد بود.

مشاغل موج 4 کارخانه هوشمند

مشاغل موج ۴ کارخانه هوشمند

هزینه هوشمند سازی کارخانه در مقایسه با تغییرات اخیر تکنولوژی و تغییرو چرخش جهان اول بسوی موج ۴ کارخانه هوشمند یک انتخاب نیست بلکه ضرورتی است که حتی تصمیم گیری با تاخیر در مورد آن فاصله شما را از رقبای اصلی زیاد و امکان رقابت را برای کارخانه تولیدی یا شرکت خدماتی شما بسیار سخت می نماید.
شما بعنوان صاحب و مدیرعامل یه کارخانه هوشمند باید همزمان از تعداد قطعات ارسالی شرکت های تامین کننده مواد و قطعات اولیه شما مطلع باشید . همچنین از قطعات و مجموعه های تولیدی در فرایند تولید آگاه باشید و در نهایت قطعات و مجموعه های فروخته شده و تحویل مشتری کامل مشخص و حتی نظر مشتری را در مورد هر قطعه داشته باشید. همه اینها شغل های و اطلاعات لازم جهت هوشمند سازی را طلب می نماید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Drip irrigation control device Warranty 36 months

دستگاه کنترل آبیاری قطره ای ضمانت ۳۶ ماه | کنترلر آبیاری قطره ای

دستگاه کنترل آبیاری قطره ای ضمانت 36 ماه و دستگاه آبیاری اتوماتیک باغ و لیست قیمت تایمر آبیاری قطره ای و یا تایمر آبیاری ارزان و قیمت هرمتر آبیاری قطره ای و لیست تجهیزات آبیاری قطره ای و قیمت دستگاه آبیاری اتوماتیک گلدان و بهترین تایمر آبیار دیجی کالا وبهترین تایمر هوشمند الکترونیک نیکان و دستگاه آبیاری اتوماتیک ایرانی

بازرگانی نیکان