تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / دستگاه چرم / دستگاه اندازه گیری صنایع چرم

دستگاه اندازه گیری صنایع چرم

دستگاه اندازه گیری صنایع چرم و دستگاه اندازه گیری مساحت چرم (پازنی ) و صنعت تولید چرم و دستگاه نازک کن چرم و دستگاه فراوری چرم و قیمت دستگاه چسب زنی چرم و چرم دباغی و دستگاه پرس چرم سازی و قیمت دستگاه رنگ لبه چرم و دستگاه چسب زن چرم و قیمت دستگاه ایاق چرم اولین بار در ایران ساخته می شود.

قیمت دستگاه اندازه گیری صنایع چرم یا مساحی چرم

قیمت دستگاه اندازه گیری صنایع چرم یا مساحی چرم

صنایع چرم به دلیل ارتباط با مد و پوشش روز نیاز به دستگاه اندازه گیری صنایع چرم می باشد . دستگاه اندازه گیری چرم بسیار پیچیده بوده و به دلیل سطح هندسی پوست چرم امکان استفاده از ابزارهای معمول برای تشخیص مساحت پوست چرم ممکن نیست بنابراین استفاده از دستگاه مساحی چرم یا پازنی الزام برای بدست آوردن مساحت و ابعاد هر پوست چرم در کسری از ثانیه می باشد .
دستگاه اندازه گیری صنایع چرم ارزش افزوده زیادی دارد و بنابراین بدست اوردن دانش تولید دستگاه مساحی چرم و اندازه گیری چرم در انحصار برخی کشورها بوده و عملا کشور عزیمان ایران وارد کننده این دستگاه و محتاج به خدمات مستمر و صرف هزینه های خیلی زیاد نگهداری و خدمات می باشد.

تولید دستگاه اندازه گیری مساحت چرم

تولید دستگاه اندازه گیری مساحت چرم

تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان با سابقه طولانی در تولید انواع دستگاههای الکترونیکی و تجربیات ارزنده موفق به تولید دستگاه اندازه گیری مساحت چرم برای اولین برا در ایران شد . این دستگاه با قابلیت محاسبه مساحت چرم در کسری از ثانیه عملا نیاز شهرک های چرم و شرکت های تولید کننده و دباغی چرم را به واردات این نوع دستگاه رفع نماید.
دستگاه اندازه گیری صنایع چرم ۱۰۰% به دانش کارشناسان و برنامه نویسان و مهندسان تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان برنامه نویسی و طراحی شده است و ضمن قابلیت بازسازی و راه اندازی دستگاه های فعلی شرکت های چرم سازی توانایی تولید دستگاه اندازه گیری مساحت چرم به هر تعداد و حتی برای صادرات دارد.

شرکت دانش بنیان فروش دستگاه پازنی چرم (مساحی چرم)

شرکت دانش بنیان فروش دستگاه پازنی چرم (مساحی چرم)

صنایع چرم و شرکت های تولید کننده چرم طبیعی که عموما با دباغی و انجام فرایند پیچیده پوست گوسفند را با انجام فرایندی پیچیده و با دستگاه ههای دباغی چرم اتوماتیک که همه این دستگاه ها وارداتی هستند تبدیل به محصولی با ارزش افزوده ۴۰۰% می نمایند.
تولید دستگاه اندازه گیری صنایع چرم با رشد علمی کشور با شرکت های دانش بنیان شتاب گرفته و ساخت دستگاه پازنی چرم و مساحی چرم توسط شرکت دانش بنیان تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان زمینه برای افزایش سود شرکت های چرم و دباغی چرم را با کاهش هزینه تجهیزات وارداتی فراهم می آورد و این موضع قطع به یقین موجب افزایش سرمایه گذاری در ایران و افزایش صادرات و ارز اوری بیشتر برای ایران عزیز از خدمات شرکت دانش بنیان حاصل می گردد.

[کاتالوگ دستگاههای تولیدی را در کانال تلگرام ما مشاهده کنید.].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com
بازرگانی نیکان