تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه چرم / دستگاه اندازه گیری صنایع چرم

دستگاه اندازه گیری صنایع چرم

دستگاه اندازه گیری صنایع چرم و دستگاه اندازه گیری مساحت چرم (پازنی ) و صنعت تولید چرم و دستگاه نازک کن چرم و دستگاه فراوری چرم و قیمت دستگاه چسب زنی چرم و چرم دباغی و دستگاه پرس چرم سازی و قیمت دستگاه رنگ لبه چرم و دستگاه چسب زن چرم و قیمت دستگاه ایاق چرم اولین بار در ایران ساخته می شود.

برای آگاهی از اخرین دستگاه های ساخته شده روی لینک کلیک نماییدhttp://irhoshmand.ir

قیمت دستگاه اندازه گیری صنایع چرم یا مساحی چرم

قیمت دستگاه اندازه گیری صنایع چرم یا مساحی چرم

صنایع چرم به دلیل ارتباط با مد و پوشش روز نیاز به دستگاه اندازه گیری صنایع چرم می باشد . دستگاه اندازه گیری چرم بسیار پیچیده بوده و به دلیل سطح هندسی پوست چرم امکان استفاده از ابزارهای معمول برای تشخیص مساحت پوست چرم ممکن نیست بنابراین استفاده از دستگاه مساحی چرم یا پازنی الزام برای بدست آوردن مساحت و ابعاد هر پوست چرم در کسری از ثانیه می باشد .
دستگاه اندازه گیری صنایع چرم ارزش افزوده زیادی دارد و بنابراین بدست اوردن دانش تولید دستگاه مساحی چرم و اندازه گیری چرم در انحصار برخی کشورها بوده و عملا کشور عزیمان ایران وارد کننده این دستگاه و محتاج به خدمات مستمر و صرف هزینه های خیلی زیاد نگهداری و خدمات می باشد.

تولید دستگاه اندازه گیری مساحت چرم

تولید دستگاه اندازه گیری مساحت چرم

تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان با سابقه طولانی در تولید انواع دستگاههای الکترونیکی و تجربیات ارزنده موفق به تولید دستگاه اندازه گیری مساحت چرم برای اولین برا در ایران شد . این دستگاه با قابلیت محاسبه مساحت چرم در کسری از ثانیه عملا نیاز شهرک های چرم و شرکت های تولید کننده و دباغی چرم را به واردات این نوع دستگاه رفع نماید.
دستگاه اندازه گیری صنایع چرم ۱۰۰% به دانش کارشناسان و برنامه نویسان و مهندسان تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان برنامه نویسی و طراحی شده است و ضمن قابلیت بازسازی و راه اندازی دستگاه های فعلی شرکت های چرم سازی توانایی تولید دستگاه اندازه گیری مساحت چرم به هر تعداد و حتی برای صادرات دارد.

شرکت دانش بنیان فروش دستگاه پازنی چرم (مساحی چرم)

شرکت دانش بنیان فروش دستگاه پازنی چرم (مساحی چرم)

صنایع چرم و شرکت های تولید کننده چرم طبیعی که عموما با دباغی و انجام فرایند پیچیده پوست گوسفند را با انجام فرایندی پیچیده و با دستگاه ههای دباغی چرم اتوماتیک که همه این دستگاه ها وارداتی هستند تبدیل به محصولی با ارزش افزوده ۴۰۰% می نمایند.
تولید دستگاه اندازه گیری صنایع چرم با رشد علمی کشور با شرکت های دانش بنیان شتاب گرفته و ساخت دستگاه پازنی چرم و مساحی چرم توسط شرکت دانش بنیان تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان زمینه برای افزایش سود شرکت های چرم و دباغی چرم را با کاهش هزینه تجهیزات وارداتی فراهم می آورد و این موضع قطع به یقین موجب افزایش سرمایه گذاری در ایران و افزایش صادرات و ارز اوری بیشتر برای ایران عزیز از خدمات شرکت دانش بنیان حاصل می گردد.

[شرکت دانش بنیان هوشمند الکترونیک نیکان سفارش ساخت تجهیزات وارداتی شما را پذیرا می باشد .].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com
بازرگانی نیکان