تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / دستگاه ضد عفونی کننده / قیمت دستگاه استریل uv خانگی کووید ۱۹

قیمت دستگاه استریل uv خانگی کووید ۱۹

دستگاه استریل UV خانگی ساخت ایران و با قابلیت تضمینی ضد عفونی هوا وسطوح و ۱۰۰ البته قاتل ویروس کرونا و ویروسهای انفولانزا می باشد . تمام تایید و مجوزهای لازم را دستگاه استریل UV دارد و بهترین وسیله ضد عفونی و استریل وسایل منزلی می باشد که بصورت مشتریک و بلااجبار به بیرون خانه منتقل و معمولا وسایل فردی همراه می باشد بصورت کامل و بدون استفاده از هیچ گونه ماده ضد عفنوی استریل می نماید.

خرید دستگاه استریل uv خانگی

خرید دستگاه استریل uv خانگی

الزام به استفاده از ماسک و محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح برای خانه و محل کار جزء اصلی زندگی این روزهای مردم کره زمین شده است . هم زیستی مسالمت آمیز با ویروس کرونا یا کووید ۱۹ باعث همه گیر شدن استفاده از انواع دستگاه استریل UV و دستگاه های محلول پاش و ضدعفونی با الکل شده است .
خرید دستگاه استریل خانگی که با اشعه فرابنفش کار می کند به سهولت می تواند کلیه لوازم همراه و شخصی شما را که در یک اتاق مشخص گرد اوری شده است را در کمتر از ۰٫۵ ساعت ضد عفونی می نماید و هیچ گونه ماده ضد عفونی یا محلول بدین منظور استفاده نمی شود .

بهترین دستگاه استریل uv صنعتی

دستگاه استریل صنعتی فرابنفش تفاوتی به لحاظ عملکرد و حتی نحوه ضد عفونی محیط و هوا با دستگاه ضد عفونی و استریل خانگی ندارد. معمولا برای استریل UV صنعتی از لامپ های یوی متحرک و یا اصلاحا پرتابلی استفاده می شود که این موضوع باعث می شود که امکان تغییر محل های ضدعفونی و استفاده بیشتر دستگاه ضد عفونی برای محیط های بیشتر را فراهم می آورد.

تولید دستگاه ضدعفونی کننده uv هوا

دستگاه ضدعفونی کننده UV محصول تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان (هوشن) ساخت ایران و با قابلیت تضمینی ضد عفونی و استریل هوا و سطوح می باشد . قادر می باشد آرامش روحی و روانی را در این روزها همه گیر شدن بیماری فراهم می نماید .
کیفیت دستگاه ضد عفونی کننده UV به دلیل کیفیت و رعایت استاندارهای اروپا در تولید آن قابلیت صادرات به کشورهای دنیا را دارد و گواهی استاندارد و کارهای گمرکی نیز در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

قیمت دستگاه uv آرایشگاه

تمام محل های تجمع کانون انتشار میکروب و آلودگی می باشد . آرایشگاه ، مطب پزشکان محترم به دلیل مراجعه مستمر و نیاز همه روزه مردم دستگاه استریل UV خانگی ساخت ایران و با قابلیت تضمینی ضد عفونی هوا وسطوح و ۱۰۰ البته قاتل ویروس کرونا و ویروسهای انفولانزا می باشد . تمام تایید و مجوزهای لازم را دستگاه هوشمند استریل UV دارد و بهترین وسیله ضد عفونی و استریل وسایل منزلی می باشد که بصورت مشتریک و بلااجبار به بیرون خانه منتقل و معمولا وسایل فردی همراه می باشد بصورت کامل و بدون استفاده از هیچ گونه ماده ضد عفنوی استریل می نماید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Buy uv disinfectant

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده محیط ۱ ساعتی | ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و قیمت دستگاه uv ضد عفونی کننده هوا و قیمت دستگاه اشعه uv و دستگاه ضدعفونی کننده uvc و دستگاه ضد عفونی کننده یو وی و دستگاه ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و قیمت دستگاه اشعه یو وی و خرید ضد عفونی کننده uv را بصورت مستقیم ازتولید کننده این محصول تحویل بگیرید.

بازرگانی نیکان