تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / جی پی اس خودرو / جی پی اس حرفه ای خودرو | جی پی اس فروش ضد سرقت

جی پی اس حرفه ای خودرو | جی پی اس فروش ضد سرقت

جی پی اس حرفه ای خودرو و قیمت جی پی اس خودرو و نصب جی پی اس خودرو و لیست قیمت ردیاب خودرو و خرید جی پی اس ارزان و خرید جی پی اس کوچک و جی پی اس خودرو دیجی کالا و قیمت جی پی اس کامیون و بهترین جی پی اس را از تولید کننده جی پی اس و بدون واسطه دریافت نمایید.
جی پی اس حرفه ای خودرو چه نیاز و خواسته خیلی ضروری و مهم شما را می تواند تحقق بخشد؟ آیا از امنیت وسیله نقلیه گران قیمت خود به لحاظ ضد سرقت بودن کاملا اطمینان دارید؟ آیا می دانید سارق حرفه ای در کمتر از ۱ دقیقه می تواند انواع خودرو را با هر گونه قفل فرمان یا قفل پدال سرقت نماید و دیگر توسط شما خودرو قابل ردیابی نخواهد بود مگر اینکه پلیس بتواند خودرو را از طریق دوربین کنترل ترافیک ردگیری و کشف نماید.

برای آگاهی از اخرین دستگاه های ساخته شده روی لینک کلیک نماییدhttp://irhoshmand.ir

  قیمت مسیریاب خودرو جی پی اس ضد سرقت

قیمت مسیریاب خودرو جی پی اس ضد سرقت

جی پی اس حرفه ای خودرو با قیمت متوسط کمتر از ۱% ارزش خودرو و وسیله نقلیه شما ، بهترین رباط نگهبان هوشمند از وسیله نقلیه شما که بدون اغراغ در صورت سرقت باید اصطلاحا دندون اون رو بکشید و بیرون بیندازید.
منظور این است که خودرویی که سرقت شد متاسفانه توسط سارقین حرفه ای اقدام به بازنمودن قطعات با ارزش خودر می نماید و ممکن است فقط شاسی خالی ماشین برای شما باقی بماند.

 قیمت جی پی اس خودرو حرفه ای

قیمت جی پی اس خودرو حرفه ای

جی پی اس خودرو حرفه ای بعد از نصب روی وسیله نقلیه شما اعم از موتورسیکلت ، خودرو سواری ، اتوبوس ، کامیون و یا حتی تریلیر می تواند ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته نگهبان خستگی ناپذیر وسیله نقلیه شما باشد و امنیت روحی و روانی را به شما و خانواده شما هدیه نماید.
جی پی اس حرفه ای خودرو و قیمت جی پی اس در مقایسه با امنیت و آرامش روانی شما بسیار سرمایه گذاری سودمندی می باشد و نشانه زیرکی و هوش افراد می باشد.
متاسفانه بعد از سرقت خودرو و در کمتر از ۱۰ دقیقه حداقل ۱۰ برابر ارزش و قیمت جی پی اس پرداختی ، سارق به مشتری خسارت وارد می نماید.

 نصب جی پی اس خودرو ضد سرقت

نصب جی پی اس خودرو ضد سرقت

جی پی اس حرفه ای خودرو برای شروع و آماده شدن جهت نگاه بانی مستمر از وسیله نقلیه شما ابتدا باید روی آن توسط افراد حرفه ای و آشنا به برق و تجهیزات برق عنوان خودرو نصب و راه اندازی گردد که برای راه اندازی نیاز به تهیه سیم کارت توسط مشتری از قبل است و در زمان راه انداز روی خودرو نصب و تنظیمان لازم جهت ارسال پیام به مالک خودرو آغاز می شود.
همچنین با نصب جی پی اس امکان مشاهده زنده ماشین در هر زمان و هر مکان برای مالک یا مالکین خودرو فراهم می گردد .

 جی پی اس خودرو اندروید ضد سرقت

جی پی اس خودرو اندروید ضد سرقت

جی پی اس حرفه ای خودرو که هم ضد سرقت است و هم قابلیت نمایش زنده وسیله نقلیه را روی گوشی با نصب و دانلود برنامه اعلام شده توسط شرکت تولیدی و دسترسی رایگان به شما فراهم می شود.
مشاهده وسیله نقلیه در فضای بیرون از منزل و دور از دسترس و دید شما موجب آشتفگی وعدم آرامش روانی برای شما ایجاد می نماید. خوب اینجاست که تکنولوژی یکبار دیگر گره مشکل را می گشاید .
شما با در دست داشت یک گوشی می توانید با استفاده از پیامک و یا بصورت آنلاین موقعیت خودرو را در بازه زمانی دلخواه کنترل نمایید .
البته جی پی اس حرفه ای این قابلیت را دارد که در صورت باز شدن هر کدام از درب های خودرو شما را از احتمال سرقت خودرو آگاه نماید .
جی پی اس حرفه ای خودرو که این رباط یا همان جی پی اس ضد سرقت وسیله نقله ، همانند یک سگ وفادار کوچک کاملا مراقب وسیله نقلیه شخصی و گرانبهای شماست .و این مراقبت بدون خستگی و مستمر برای سالهای متمادی انجام می شود .
حتی می توانید پس از فروش وسیله نقلیه این رباط سگی وفادار را به وسیله نقلیه جدید منتقل نمایید.

 ارزانترین ردیاب خودرو ضد سرقت خودرو

ارزانترین ردیاب خودرو ضد سرقت خودرو جی پی اس حرفه ای خودرو

جی پی اس ضد سرقت خودرو که بتواند ردیابی خودرو را حتی پس از گذشت چندین روز یا چندین هفته بدون اتصال به باطری خودرو باز هم بتواند به کمک باتری ذخیره خود موقعیت را به شما اعلام نمایید .
جی پی اس حرفه ای خودرو یک وسیله جادویی با این همه قابلیت با نازلترین قیمت ساخت مهندسان بازرگانی هوشمندساز نیکان توس خیلی بهتر و برتر از انواع مدل های نمونه های چینی موجود در بازار است که حتی گارانتی معتبر نیز ندارد.
خدمات و گارانتی جی پی اس حرفه ای هوشمند ساز نیکان توس فقط در جهت کسب رضایت حداکثری مشتری خواهد بود.

امکانات جی پی اس خودرو قیمت جی پی اس کامیون
امکانات جی پی اس خودرو قیمت جی پی اس کامیون

امکانات جی پی اس خودرو قیمت جی پی اس کامیون

امکانات جی پی اس خودرو باید با قیمت جی پی اس خودرو و هزینه نصب جی پی اس خودرو می بایستی سازگار باشد. معمولا خرید جی پی اس کوچک مورد توجه است که جی پی اس حرفه ای خودرو باشد و امکانات جی پی اس خودرو را می توان به شرح ذیل اعلام نمود.

۱- ضد سرقت شدن خودرو با ۱ پیامک و در صورت باز شدن درب خودرو گوشی شما آژیر می کشد.
۲- قطع برق خودرو با ۱ پیامک و جلوگیری از روشن شدن خودرو.
۳- وجود کلید کمک اضطراری روی جی پی اس برای هنگامی که در خطر هستید و امکان تماس با گوشی ندارید.
۴- امکان خاموش کردن خودرو با گوشی ازهر فاصله ای.
۵- نشان دادن موقعیت خودرو با خطای ۱ متر در نرم افزار روی گوشی شما.
۶- امکان کنترل مسیرهای پیمایش شده در گذشته با استفاده از نرم افزار یا اپلیکیشین نصب شده روی گوشی.
۷-عدم پرداخت هزینه در استفاده مستمر از اپلیکیشن
۸- اضافه شدن هر آپشن مورد درخواست شما و اصلاح برنامه جی پی اس حرفه ای خودرو شما
۹- امکان تحویل ریموت دزدگیر مرتبط به جی پی اس حرفه ای برای باز و بسته نمودن قفل درب
۱۰ – امکان قفل نمودن درب خودرو با پیامک و با اپلیکیشن .

[شرکت دانش بنیان هوشمند الکترونیک نیکان سفارش ساخت تجهیزات وارداتی شما را پذیرا می باشد .].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Drip irrigation control device Warranty 36 months

دستگاه کنترل آبیاری قطره ای ضمانت ۳۶ ماه | کنترلر آبیاری قطره ای

دستگاه کنترل آبیاری قطره ای ضمانت 36 ماه و دستگاه آبیاری اتوماتیک باغ و لیست قیمت تایمر آبیاری قطره ای و یا تایمر آبیاری ارزان و قیمت هرمتر آبیاری قطره ای و لیست تجهیزات آبیاری قطره ای و قیمت دستگاه آبیاری اتوماتیک گلدان و بهترین تایمر آبیار دیجی کالا وبهترین تایمر هوشمند الکترونیک نیکان و دستگاه آبیاری اتوماتیک ایرانی

بازرگانی نیکان