تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / هوشمند سازی / فروش تجهیزات خانه هوشمند ساخت ایران دانش بنیان ۱۴۰۲ | ماژول های هوشمند سازی ساختمان

فروش تجهیزات خانه هوشمند ساخت ایران دانش بنیان ۱۴۰۲ | ماژول های هوشمند سازی ساختمان

فروش تجهیزات خانه هوشمند در فروشگاه اینترنتی تجهیزات خانه هوشمند و هوشمند سازی تاسیسات ساختمان و خانه های هوشمند در تهران و فروش تجهیزات خانه هوشمند ایرانی و کنترل خانه هوشمند و هوشمند سازی ساختمان با لوگو و خانه هوشمند بشکو و خانه هوشمند ایرانیان با ماژول های هوشمند سازی ساختمان هوشمند الکترونیک نیکان قابل انجام نیز می باشد.

بازدید کننده گرامی با کلیک روی لینک روبرو اطلاعات تکمیلی را مشاهده نمایید.http://irhoshmand.ir

فروش تجهیزات خانه هوشمند ایرانی

فروش تجهیزات خانه هوشمند ایرانی

فروش تجهیزات خانه هوشمند که طراحی و ماژول های هوشمند سازی ساختمان کاملا ایرانی باشد و خدمات و گارانتی معتبر نیز داشته باشد بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کار و کسانی که در امر ساخت و ساز فعال می باشد موثر و ارزشمند و  ساخت ایران دانش بنیان ۲۰۲۱ را  می باشد .
فروش تجهیزات خانه هوشمند  و پروتکل های هوشمند سازی در داخل کشور همه سیستم های وارداتی می باشد که مثلا کینیکس یکی از پشرفته ترین این سیستم ها در داخل کشور است و بسیار مورد توجه کسانی است که کار هوشمند سازی را ساختمان و انواع هوشمند سازی مورد توجهشان است قرار گرفته است این سیستم با تجهیزات بسیاری از شرکت های تولید کننده کاملا همسو می باشد و بنابراین می توان از پروتکل کینیکس با بقیه تجهیزات برند های مختلف هوشمند سازی استفاده نمود .

هزینه هوشمندسازی تاسیسات ساختمان

 

هزینه هوشمندسازی تاسیسات ساختمان

فروش تجهیز خانه هوشمند با هزینه هوشمند سازی تاسیسات ساختمان یا هوشمند سازی گلخانه یا سالن پرورش قارچ تفاوت عمده ای ندارد. مهم ترین رکن یا جزء یک سیستم هوشمند در پروتکل های تعریف شده انجام می گردد که این پروتکل شامل نحوه ارتباط اجزای سیسمتم های عملگر و سنسورها به هاب مرکزی بصورت باسیم یا بی سیم مرتبط می شود و هاب مرکزی نیز بر اساس پروتکل برنامه نویسی شده از قبل دستورهای لازم را به عملگرها جه اقدام بر اساس برنامه های از پیش نوشته شده می نماید.

پروتکل های ارتباط با سیم:

  • پروتکل KNX
  • پروتکل BACnet
  • پروتکل Modbus
  • پروتکل M-Bus

پروتکل های ارتباط بیسیم:

  • ZigBee
  • ENocean
  • Zway
  • Wemo
  • Nest

فروش ماژول های هوشمند سازی ساختمان

فروش ماژول های هوشمند سازی ساختمان

 

فروش تجهیز خانه هوشمند شامل انواع ماژول های هوشمند سازی ساختمان و خانه هوشمند می باشد . همه ماژول های یا سنسورها یا عملگرها به هاب مرکزی مرتبط می شود که هاب مذکور با قابلیت های بی نظیر انواع برنامه های مرتبط با هوشمند سازی ساختمان و سناریوهای مختلف را در خود جای داده است .
بر اساس آلارمهایی که از سنسورها به هاب مرکزی می رسد فرمان های لازم توسط هاب مرکزی صادر می شود هوشمند سازی ساختمان با پروتکل های ارتباط بیسیم کاملا جدید در کشور می باشد البته اگر قابلیت های لازم در عملکرد بدون ایراد را داشته باشد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Drip irrigation control device Warranty 36 months

دستگاه کنترل آبیاری قطره ای ضمانت ۳۶ ماه | کنترلر آبیاری قطره ای

دستگاه کنترل آبیاری قطره ای ضمانت 36 ماه و دستگاه آبیاری اتوماتیک باغ و لیست قیمت تایمر آبیاری قطره ای و یا تایمر آبیاری ارزان و قیمت هرمتر آبیاری قطره ای و لیست تجهیزات آبیاری قطره ای و قیمت دستگاه آبیاری اتوماتیک گلدان و بهترین تایمر آبیار دیجی کالا وبهترین تایمر هوشمند الکترونیک نیکان و دستگاه آبیاری اتوماتیک ایرانی

بازرگانی نیکان