تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=MYAl0wJkm5kF1bNa5Sldqj8g2mqO_lxNGBon0ea_Pfk
خانه / رله اپتوکوپلر / پرفروش ترین جایگزین رله صنعتی ماژول رله اپتوکوپلر(۷۳۰ روز تست)

پرفروش ترین جایگزین رله صنعتی ماژول رله اپتوکوپلر(۷۳۰ روز تست)

رله صنعتی قطعه الکترونیکی بسیار کاربردی در تمامی دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی شرکت ها به تعداد زیاد استفاده می شود .ساده ترین عملکرد این رله در پرس ۳۰۰ تتنی است که با رسیدن به انتهای کورس خود فرمان برگشت را به پرس توسط مدار الکترونیکی می دهد.
این قطعه رله در صنعت خودرو نیز کاربرد زیادی دارد .کاربرد رله در مدارات الکترونیک کنترل عملکرد انواع تجهیزات نظیر پرس های چند ۱۰۰ تنی و دستگاههای ماشین کاری می باشد.

بزرگترین ایراد رله صنعتی

بزرگترین ایراد رله صنعتی

رله علی رغم کاربرد های بی نظیرش در صنعت دارای ایرادی عمده می باشد .که متاسفانه در برخی موارد باعث ایجاد جراحات و حتی قطع عضو در استفاده از این رله در مدارات یک پرس ۵۰۰ تنی است .
وقتی رله خسارت ایجاد می کند که در عبور دادن جریان چند آمپری مشکل ایجاد می شود و امکان قطع جریان و فرمان دادن به مدارات الکترونیکی به منظور توقف دستگاه و یا تغییر مسیر دستگاه با اختلال روبرو می نماید.
دقیقا این بزرگترین ایراد رله صنعتی می باشد که قطعا حداقل خسارت شکستن قالب چند ۱۰۰ میلیون تومانی پرس خواهد بود کما اینکه قطع انگشت و دست نیز توسط انواع پرسها به کرات و بسیار اتفاق افتاده است.

بهترین جایگزین رله صنعتی

بهترین جایگزین رله صنعتی

چرا نیاز به جایگزین نمودن رله صنعتی می باشد و بهترین جایگزین این رله پر کاربرد چیست. طراحی و تولید ماژول رله اپتوکوپلر توسط تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان هوشن بهترین جایگزین رله صنعتی را تولید و به بازار عمده مصرف این محصول کاربردی بصورت مستمر ارسال می نماید.
جایگزین رله صنعنتی برای اولین بار در ایران انجام می شود و به مدت ۷۳۰ روز تست شده است و هم اکنون نیز در شرکت های شهرک صنعتی خراسان رضوی استفاده می شود.

مزیت ماژول رله اپتوکوپلر

مزیت ماژول رله اپتوکوپلر

ماژول رله اپتوکوپلر با گذراندن دوره تست ۷۳۰ روز مستمر در ۲۴ ساعت شبانه روز هفت روز هفته بودن هیچ گونه ایرادی به عملکرد مفید وبی نقص خود ادامه داده است.
باتوجه به اعلام خطاهها و ایرادهای رله صنعتی معمولی که در بالا ذکر شد . این ماژول به هیچ عنوان اتصال و از کار افتادن رله صنعتی که ناشی از چسبیدن رله است در ان به وجود نمی اید .
دلیل این موضوع در استفاده از طیف نوری برای ایجاد و فرمان قطع و وصل برای این رله است . و این بزرگترین مزیت و تحولی در صنعت کشور می باشد زیرا قطعا از بروز خسارت ناشی از چسبیدن رله ها که در بخری موارد نیز موجب خطرات جانی نیز شده است جلوگیری می نماید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید .].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com
بازرگانی نیکان